FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysiekRex

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to głupie pytanie, ale po co piach na działkę?
emprise

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może chce zrobić tam wielką piaskownicę? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawelek77

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie pytanko – jakie pokrycia dachowe preferujecie? Jakie Waszym zdaniem sprawdzają się najlepiej? Planuję w przyszłości zbudować sobie porządny dom i chcę po prostu wcześniej wszystko przewidzieć i odpowiednio dobrać wszystkie elementy. Bardzo przypadły mi do gusta blachodachówki z oferty tej firmy: https://www.gerardroofs.pl/pl/, słyszałem dużo dobrego na ich temat. Macie może jakieś doświadczenia z nimi związane i jesteście w stanie coś na ich temat powiedzieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grolsch

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem na etapie budowania domu Very Happy Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z żoną kupić domek drewniany od https://konstrukcjadrewniana.pl/uslugi/domy-caloroczne/ . Chcieliśmy stawiać dom, ale o wiele bardziej się nam podobają drewniane domy, więc zdecydowaliśmy się właśnie na taką ofertęSmile Dom stanął bardzo szybko i jest idealny! Oczywiście całoroczny, świetnie ocieplony.
Powrót do góry
Gruzin87

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie mam remont w swoim domu, ale chcę zawczasu znaleźć firmę, która wynajmuje kontenery na wywóz śmieci Poznań - jakby ktoś miał jakąś do polecenia to chętnie skorzystam z pomocy Embarassed
Powrót do góry
Adidaska

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wolicie jednak kupić domu? Jest na pewno mniej roboty i mniej wydatków. Nie mam za bardzo czasu aby dopilnować całej budowy. Zawsze marzyłam o swoim własnym kącie z dala od miasta. Nie tak dawno zauważyłam ofertę tanie domy Szczecin i okolice najbardziej interesują mnie właśnie 'okolice'. Chcę zaznać w końcu spokoju.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to podejść do tego tematu w sposób racjonalny. Dzisiaj jesteście w stanie wykorzystać wiele sprzętów, które wspomogą całą budowę, dlatego warto właśnie tak zrobić. Dobrym przykładem mogą być chociażby szalunki z http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow Dzięki temu o wiele skuteczniej postawicie całą konstrukcję.
Powrót do góry
marcinkowski_mateusz

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na budowę zorganizować sobie mini żuraw do pomocy szczególnie przy piętrowym budynku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23

Skocz do: