FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magii8

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o nowoczesnych i śmiałych rozwiązaniach, które mają swoją przyszłość. Na stronie dom-inteligentny.pl znajdziesz dużo dobrych sprzętów, które wpisują się w idee domu inteligentnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
owsianka91

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowę domu powinno się zlecić firmie z wieloletnim doświadczeniem. Od siebie mogę polecić firmę z Dębicy - http://www.fachman.mielec.pl/ Są na rynku od ponad 20 lat. Z powodzeniem można zlecić im budowę domu za 250 tys.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też w tym roku wprowadziłam się do nowego domu Smile Chyba najdłużej szukałam miejsca, gdzie mogłabym zamówić dobre jakościowo drzwi drewniane ( także te zewnętrzne). Ktoś ze znajomych polecił mi producenta KRIS DRZWI. Po mniej więcej miesiącu otrzymałam gotowy produkt. Wykonane z dobrego gatunkowo dębu, idealnie dopasowane pod kątem wymiarów, ze wszystkimi niezbędnymi do montażu akcesoriami. Kompleksowa i jedna z lepszych na obecnym rynku ofert.
Powrót do góry
konan455

PostWysłany: Sob Maj 11, 2019 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, mam w planach budowę domu i chciałbym się zapytać czy znacie jakąś dobrę firmę, która się tym zajmuje? Zajmuję się deweloperstwem i na jednej firmie mogłem popłynąć, więc teraz szukam czegoś sprawdzonego. Byłby ktoś skłonny przesłać sprawdzoną firmę z okolic Bielska ? Kilka firm się zareklamowało się ostatnio u mnie i jedną nawet w internecie znalazłem https://betonwaluszek.pl/ . Co o niej sądzicie? Byłbym wdzięczny za podanie informacji. pozdrawiam
Powrót do góry
KrzysiekRex

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to głupie pytanie, ale po co piach na działkę?
emprise

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może chce zrobić tam wielką piaskownicę? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawelek77

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie pytanko – jakie pokrycia dachowe preferujecie? Jakie Waszym zdaniem sprawdzają się najlepiej? Planuję w przyszłości zbudować sobie porządny dom i chcę po prostu wcześniej wszystko przewidzieć i odpowiednio dobrać wszystkie elementy. Bardzo przypadły mi do gusta blachodachówki z oferty tej firmy: https://www.gerardroofs.pl/pl/, słyszałem dużo dobrego na ich temat. Macie może jakieś doświadczenia z nimi związane i jesteście w stanie coś na ich temat powiedzieć?
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem na etapie budowania domu Very Happy Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z żoną kupić domek drewniany od https://konstrukcjadrewniana.pl/uslugi/domy-caloroczne/ . Chcieliśmy stawiać dom, ale o wiele bardziej się nam podobają drewniane domy, więc zdecydowaliśmy się właśnie na taką ofertęSmile Dom stanął bardzo szybko i jest idealny! Oczywiście całoroczny, świetnie ocieplony.
Powrót do góry
Gruzin87

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie mam remont w swoim domu, ale chcę zawczasu znaleźć firmę, która wynajmuje kontenery na wywóz śmieci Poznań - jakby ktoś miał jakąś do polecenia to chętnie skorzystam z pomocy Embarassed
Powrót do góry
Adidaska

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wolicie jednak kupić domu? Jest na pewno mniej roboty i mniej wydatków. Nie mam za bardzo czasu aby dopilnować całej budowy. Zawsze marzyłam o swoim własnym kącie z dala od miasta. Nie tak dawno zauważyłam ofertę tanie domy Szczecin i okolice najbardziej interesują mnie właśnie 'okolice'. Chcę zaznać w końcu spokoju.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to podejść do tego tematu w sposób racjonalny. Dzisiaj jesteście w stanie wykorzystać wiele sprzętów, które wspomogą całą budowę, dlatego warto właśnie tak zrobić. Dobrym przykładem mogą być chociażby szalunki z http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow Dzięki temu o wiele skuteczniej postawicie całą konstrukcję.
Powrót do góry
marcinkowski_mateusz

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na budowę zorganizować sobie mini żuraw do pomocy szczególnie przy piętrowym budynku.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o tym https://all-med.pl/gabinety/medycyna-estetyczna/ gabinecie medycyny estetycznej z Łodzi? Jak z jakością usług?
jjusti18

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim budując swój dom patrzy się na wygodę i najróżniejsze funkcjonalne rozwiązania. Przykładowo przy instalacji wodnej/ grzewczej świetnie sprawdzi się zbiornik tego typu https://zbiorniki-hydroforowe.pl/produkty/zbiorniki-thermowave/ . Dzięki niemu zapewnicie sobie dostęp do ciepłej wody służącej do kąpania, mycia etc. Co ważne naczynie to oszczędza wodę oraz energię utrzymując przy tym ciśnienie robocze układu na bezpiecznym poziomie.

Ostatnio zmieniony przez jjusti18 dnia Pon Maj 27, 2019 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
marcinkowalczuk

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem istotna jest ekonomia i ekologia. Doskonale może się sprawdzić dobrze rozprowadzenie ciepła, w firmie konterm możesz się dowiedzieć o tym ile daje ogrzewanie podłogowe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

Skocz do: