FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Opinie o narożnikach z CAYA DESIGN

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafaela

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 7:11 am    Temat postu: Opinie o narożnikach z CAYA DESIGN Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim Smile czy ktoś z Was zamawiał narożnik czy sofę ze sklepu producenta Caya Design ? Przejrzałam ostatnio ich katalog i wpadł mi w oko narożnik AVANTI. Chcę go zamowić ale póki co szukam opinii o jakości. Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hedar

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie jest tak, że ta jakość mebli zamawianych u producentów jest znacznie lepsza niż w siecówkach więc tu byłbym spokojny. Firmy nie znam i też chętnie poczytam wypowiedzi innych bo przydałby się jakiś dobry fotel wypoczynkowy.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiaj Smile Ja na narożnik i 2 fotele wypoczynkowe czekalam około 8 tygodni także mega sprawnie. Super kontakt, dobra jakość i cenowo też bardzo okej.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo kiziak super, ze sie odezwałaś dzięki Smile No właśnie tak porównywałam ostatnio ceny i wcale to nie wychodzi dużo drożej niż w sieciówkach a jednak jakość jest pewnie duuuużo lepsza, No i sam fakt, że tu można sobie samemu wybrać obicie a nawet rozmiar czy funkcje, jakie taki mebel posiadać powinien.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie tak to właśnie wygląda ale nie wiem czemu spora czesc osob nadal mysli, ze jak u producenta to na pewno kosztuje majątek. Poza tym dla mnie bezcenne jest to by miec w salonie taki mebel, na którym moge sie zrelaksować z książką w ręku albo wygodnie się wyspac gdy odwiedza nas goście.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: