FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Problemy z kolanami a sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paluch68

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stawy dobre są sporty wodne, działają jako rehabilitacja. Oczywiście nie takie wyczynowe ale rekreacyjne. Woda niweluje siły działające na stawy i dlatego tak dobrze jest w trakcie kontuzji uprawiać sporty w wodzie.

---
https://easy-surfshop.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rowerowaholandia

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problem z kolanami to koniecznie skontaktuj się z ortopedą . Mi groziło sztuczne kolano, ale na szczęście znalazłem dobrego specjalistę i poddałem się leczeniu komórkami macierzystymi. Po rehabilitacji i około 2 latach mogę powrócić do sportu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Izyy112

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie problemy z kolanami. Chciałbym się zapytać, co można poradzić na ten temat, gdyż uprawiam sport i nie mogę sobie pozwolić na przerwy. jestem otwarty na sugestie. pozdrawiam
AnnMa

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomoże Ci magnetoterapia kraków albo rehabilitacja przeciwobrzękowa kraków czy rehabilitacja przeciwzakrzepowa kraków? Mógłbyś wykonywać sport taki jaki lubisz, tylko z umiarem.
Powrót do góry
darekc

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat z problemami w kolanach trafił do ortopedy z Warszawy. Też aktywnosć sportowa była dla niego tematem numer jeden i nie chciał z nią skończyć. Ale już bólu nie mógł wytrzymać. i trafił na dobrego lekarza z profesjonalnym podejściem. Poszedł na rehabilitację w Warszawie i fizjoterapię i dostał zielone światło, że znowu moze uprawiać swoje ukochane sporty. Więc w przypadku takich boleści warto chyba jednak w pierwszej kolejności iść jednak do trgo lekarza, czasem nawet jak się nie chce.

Ostatnio zmieniony przez darekc dnia Czw Cze 20, 2019 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Yaka334

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Za miesiąc startuje w zawodach sportowych. Chciałbym się was zapytać, czy znacie może dobrego fizjoterapeuty, który pomoże mi się zregenorwać? Swoją drogą to tutaj jednego znalazłem https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/poznan+wielkopolskie ale nie wiem co o nim sądzić. Byłbym wdzięczny za pomoc oraz sugestie na temat innych fizjoterapeutów. Z góry dzięki za pomoc. POzdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dla niektorych sport to zycie a w przypadku takich sytuacji ... no przykro. Powinnismy sie ruszac - wiadomo ,że sport to zdrowie ale tez trzeba wiedziec jak go uprawiać. Wiadomo uprawiając sport trzeba liczyć się z ryzykiem zdrowotnym jakie ze sobą niesie. Słyszałam,że w Krakowie mają najtańszy rezonans. Tutaj http://www.rehabilitacje.org można zapisać się do wybranego specjalisty
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co bagatelizować problemów z kolanami. Mój lekarz zachęcał mnie do tego bym zaczął uprawiać inny Sport niż bieganie bo bieganie strasznie zużywa moje kolana. Dlatego zacząłem chodzić na basen. Jednak moje problemy Nie minęły muszę teraz chodzić na rehabilitację i kupować specjalistyczne wkładki do butów bo się okazało, że mam bardzo zniszczone Stawy. Sprzęt kupuję w sklepie http://ortomax.com.pl/ . Mają tam niskie ceny i wysokiej jakości towary polecam Smile
Powrót do góry
rowerowaholandia

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też słyszałem że rower jest dobry na ból kolan. Niestety należy zrezygnować z ćwiczeń, które obciążają stawy kolanowe, czyli sztangi, biegi czy ćwiczenia z podskokami.
Powrót do góry
Free213

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozwiązac ten problem?
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw usg stawu kolanowego (polecam centrum Diagnotiq w Żyrardowie pod Warszawą) i z wynikami do dobrego ortopedy po diagnozę i plan leczenia.
Powrót do góry
koffi

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli występują jakieś problemy z kolanami to oczywiście trzeba udać się do ortopedy. Wiadomo, najpierw badania, ale może on później zlecić terapię z wykorzystaniem komórek macierzystych co bardzo może pomóc.
Powrót do góry
hets

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joga dla kręgosłupa jest bardzo pomocna, ale o stawach nie wiem na pewno....
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam problem z kolanami. Chodzę na rehabilitację, ćwiczę w domu ale nadal nie jest tak jakbym chciała. Myślę o operacji. Póki co chyba zamówię sprzęt ortopedyczny z https://www.orteo.pl/pilki-rehabilitacyjne i zacznę dodatkowe ćwiczenia w domu.
Powrót do góry
Vina45

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto nawiązać kontakt z jakimś fizjoterapeutą albo lekarzem sportowym, najlepiej z oboma specjalistami.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: