FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie sprzęty do kuchni kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamZdr

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie wyposażenie do swojej kuchni? Ja dopiero od niedawna mieszkam na swoim i chciałbym sobie jakoś ładnie urządzić to moim zdaniem najważniejsze pomieszczenie w domu jakim jest kuchnia. Ostatnio trafiłem na ZasmakujRadości.pl i tam jest kilka ciekawych ofert. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lighting12

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze sprawdzają się roboty kuchenne do przyrządzania wielu potraw. Dodatkowo mają wiele nakładek, które zwiększają funkcjonalność. Można w prosty sposób przy pomocy robota ubić pianę, ugnieść ciasto czy też zmielić mięso.
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnim moim odkryciem jest domowa prasa do oleju z której olej jest po prostu przepyszny. Nie mogę uwierzyć, że jest taka różnica pomiędzy olejem sklepowym a takim, który sama sobie zrobię.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: