FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenia dobre dla pracowników

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 4:35 pm    Temat postu: Szkolenia dobre dla pracowników Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mój znajomy prowadzi sieć sklepów.Niestety w niektórych miejscach sprzedaż spada i trochę poprosił mnie o pomoc. Wydaje mi sie, że gdyby udało mu się przeprowadzic w oddziałach takie szkolenia https://wartoszkolic.pl/category/ostatnie-realizacje/ , pracowniczy znacznie lepiej radzili by sobie ze sprzedażą i zyski były by znacznie wieksze. Myślicie, że to moze być dobry pomysł ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orzeł33

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. Pracuję w branży szkoleniowej i już mamy na swoim koncie sporo wyszkolonych pracowników. Przeważnie większość z nich wraca do nas na kolejne kursy. Programy kursów pisane są przez specjalistów. Sporo osób pyta nas o kursy online. Myślę, że teraz ta dziedzina się bardzo rozwija. Postanowiłem napisać osobiście jeden z kursów obsługi programów graficznych przy pomocy narzędzia camtasia https://www.vebo.pl/camtasia Wyszedł rewelacyjnie. Za miesiąc będzie wstawiony na naszą platformę.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę własną firmę, w której zajmujemy się głównie doradztwem podatkowym. I powiem Ci, że bardzo dbam właśnie o doszkalanie moich pracowników. W podatkach często się coś zmienia, więc trzeba być na bieżąco Smile Ostatnio szkolenia vat prowadzili dla nas https://akademialtca.pl/ i pracownicy byli bardzo zadowoleni, bo szkolenie było naprawdę interesujące.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas od kilku miesięcy niezmiennie rządzi tematyka zarządzania projektami. Pomalutku, krok po kroku zaczynamy praktycznie stosować to czego nas uczą. Byliśmy jak dzieci we mgle, a okazuje się , że nie taki diabeł straszny. Następne szkolenie będzie dla innych działów. To https://leadership-center.pl/agile/ , które jest po to by zwiększyć umiejętności organizacji pracy i zarządzania projektami.
Powrót do góry
milena87

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia warto wybierać mądrze, żeby nie tracić czasu na takie, które nie wniosą nic dobrego do naszego doświadczenia zawodowego czy życiowego. Jest sporo dobrych szkoleń, ale też cała masa złych.
Ja na przykład zawsze szukam opinii wśród znajomych z branży i wtedy decyduję się na przykład na szkolenie specjalne strefy ekonomiczne, które poleciła mi znajoma z tej samej branży, doskonale znająca rynek szkoleń tego typu. Takie osoby po prostu dobrze wiedzą, z czego wyniesiemy korzyść i kto doskonale szkoli, przekazując naprawdę solidną wiedzę.
Powrót do góry
garnie2

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne są takie szkolenia i ja lubię brać w nich udział, ale często są za drogie :/
Powrót do góry
primavera77

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z punktu widzenia pracownika - jeśli szkolenie jest sensowne i nabywamy dzięki temu nowe umiejętności to jak najbardziej na tak. Czasem też przełożeni wysyłają nas na bezsensowne szkolenia po to by "odbębnić". Najlepsze sa wyjazdowe, bo wtedy każdy wzmocni swoją relację z kolegami i koleżankami.
Powrót do góry
falka0

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i działaniach przez Twojego pracownika, to najlepiej zafundować mu szkolenia z najwyżej półki, takie jak certyfikacja wyrobów medycznych Wink jeśli firma jest farmaceutyczna, jest to ważny element pracy każdego farmaceuty.
Powrót do góry
japececano

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

how to download gba4ios
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny, to moim zdaniem dla Twoich pracowników dobrym pomysłem będzie odbyć takie szkolenia https://maxmedik.pl/442-szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Na pewno podniesie to jakosć usług świadczonych w twoim salonie
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pracownik ma być naprawdę wydajny i ma mieć umiejętności zarządzania to polecam wysłać go na kurs prince2 , dzięki czemu zyska duże umiejętności i do tego prince2 certyfikat .
Powrót do góry
zika113

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, czy znacie dobre szkolenia z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie?
ntina

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie warto inwestować w takie szkolenia jak najbardziej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: