FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
rolety dzień noc warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 9:39 am    Temat postu: rolety dzień noc warszawa Odpowiedz z cytatem

Chciałem kupić sobie rolety dzień noc, ponieważ słyszałem, że są dobre. Kolega polecił mi: http://roletywarszawa.com.pl/rolety-dziennoc/ Jestem zadowolony, polecam - duży wybór, super ceny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety dzien-noc znajdziesz tutaj. To strona firmy Decodesign, która jest producentem rolet tekstylnych. Na stronie możesz obejrzeć proponowane materiały z których wykonywane są rolety (i wybrać pasujący Ci kolor) a także sprawdzić jak poprawnie wymierzyc okno, aby roleta była dobrze dopasowana. Firma wykonuje rolety szybko i solidnie.
Powrót do góry
markop12

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 2:19 pm    Temat postu: Re: rolety dzień noc warszawa Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz napisał:
Chciałem kupić sobie rolety dzień noc, ponieważ słyszałem, że są dobre. Kolega polecił mi: http://roletywarszawa.com.pl/rolety-dziennoc/ Jestem zadowolony, polecam - duży wybór, super ceny!

Dobre to za mało powiedziane Wink Rolety dzień/noc są świetnym rozwiązaniem jeśli cenisz sobie wygodę, funkcjonalność i nowoczesny styl. Sam zamontowałem rolety w zeszłym roku i do dziś jestem z nich bardzo zadowolony Smile Jeszcze bardziej ode mnie cieszy się z nich moja żona bo skończyło jej się pranie zasłon i firanek Wink
Powrót do góry
Strelka

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też teraz takich rolet szukam:) Planuje w większości okien na pewno na parterze takie zamontować. Co do rolet to w firmie https://www.agabytom.pl z pewnościa znajdziecie spory wybór, ja już przeszukałam całą ich ofertą. Oferują także montaż i serwis rolet
Powrót do góry
Marianka

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po stacjonarnych sklepach osobiście nie chodzę, ale jeżeli nie boisz się robić tego typu zakupów przez internet to polecam sklep https://wolakrakzal.com.pl/ mają olbrzymi wybór rolet, markiz, żaluzji a nawet moskitier Wink Cenowo również wychodzi bardzo atrakcyjnie, więc uważam że znajdziesz coś dla siebie na pewno Wink
Powrót do góry
malgo0023

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
okon

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noc i dzień w Roletexie można dostać. Mają wolnowiszące i prowadnicach. Na ich stronie można sobie o nich poczytać i zobaczyć sobie jak wyglądają.
Powrót do góry
kuba1121

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem naprawdę bardzo ciekawy ile osób tym wątkiem się zainteresuje.Moim zdaniem ten wątek jest bardzo interesujący.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: