FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak tanio podróżować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na airbnb są całkiem tanie noclegi. Ja ostatnio tam zawsze szukam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuziek

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróżowanie na własną rękę jest dużo tańsze niż z biurem podróży. My co roku organizujemy jakieś wyjazdy z dziećmi i jesteśmy zadowoleni. Powiedzcie mi w co pakujecie rzeczy swoich dzieci? Moje chcą mieć własną torbę i zastanawiam się czy walizka dla dzieci będzie odpowiednia.
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, to w ogóle wiedzieć, gdzie chcecie polecieć. Jeśli będziecie to mieli na uwadze, to o wiele prościej będzie Wam wyszukać konkretne przeloty. Ja mogę Wam podpowiedzieć, że na pewno powinniście już teraz zajrzeć na portal https://www.biletylotnicze.pl/porty-lotnicze/ap_poz_poznan-lawica bo tam będziecie w stanie znaleźć bardzo ciekawe cenowo loty.
Powrót do góry
mator

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest przede wszystkim wybierać dobre hotele, ja na przykład ostatnio postawiłem na hotel https://neohotel.pl/, w którym zostałem na parę nocy jak miałem samolot z Krakowa na wakacje. Powiem wam, że jestem naprawdę zadowolony z tego hotelu, jak ktoś planuje wizytę w Krakowie to polecam to przemyśleć
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom, to ile płacimy za bilet, zależy od miejsca, w którym je kupujemy. Zdarza się, że w niektórych kasach biletowych płaci się więcej niż np. w automacie z biletami, który nie pobiera żadnej prowizji. O pełnym zastosowaniu biletomatów przeczytacie tutaj www i myślę, że będziecie chcieli z tego skorzystać od pierwszej chwili. Trudno się będzie temu dziwić, gdyż płynie z tego wiele korzyści.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukac tanich lotów na grupach Facebookowych. Koleżanka tak często podróżuje.
Powrót do góry
tuitamm

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 10:09 pm    Temat postu: Re: Jak tanio podróżować? Odpowiedz z cytatem

robbssonn96 napisał:
Jak tanio podróżować? No właśnie zdziwiłem się czytając te informacje, świetnie wszystko opisali, sami przeczytajcie a się dowiecie !

Chyba austostopem. Kuzynka męża tak pół Europy zjeżdziła. Teraz szykuje sie na Rosje znalazła nawet całkiem fajną stronę https://www.ebrodnica.pl/aktualnosci/porady-dla-czytelnikow/10827-wiza-do-rosji-jak-wyrobic-wize.html Mysle ze pomoze jej ogarnąć formalnie tą podróż
Powrót do góry
WitoldD

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zdarzy mi się przeczytać jakieś blogi na temat podróżowania. Można na nich znaleźć wiele ciekawych informacji. Cenne są poradniki pomagające nawet początkującej osobie zorganizować sobie wszystko we własnym zakresie. Można skorzystać także z gotowych szablonów służących do wyliczenia kosztów całego przedsięwzięcia. Orientacyjnie zaoszczędzimy nawet połowę kosztów w porównaniu do oferty biura podróży. Trzeba także brać pod uwagę najczęstsze problemy z jakimi możemy się spotkać. Wielu ludzi narzeka na linie lotnicze ponieważ nie wywiązują się do końca z umowy. Na szczęście w sieci znajdziemy firmy pomagające poszkodowanym klientom odzyskać pieniądze. Zobaczcie na przykładzie austrian airlines odszkodowanie - https://delayfix.com/linia-lotnicza/austrian-airlines jak to mniej więcej wygląda w praktyce. Im więcej ludzi się o tym dowie, tym jest większa szansa na poprawę jakości usług.
Powrót do góry
mirek332

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jadę tam gdzie mi się po prostu podoba.Dawniej w ogóle nie jeździłem.
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można szukać tanich biletów w grupach na FB. Mojej znajomej już kilka razy udało się dzięki temu trafić na dobrą okazję.
Powrót do góry
Lucka25

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chciałam znaleźć dużo informacji na ów aspekt w necie i znalazłam stronę - http://szlakicamino.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Bardzo dużo interesujących informacji można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.
Powrót do góry
davidwilson8285

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 1:00 pm    Temat postu: Delta Airlines Flight Change Number Odpowiedz z cytatem

This is a nice topic. I am a travel blogger, Read my blogs
Delta Airlines Flight Change Number
Mama_Kasi

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli często podróżujecie z małym dzieckiem, na pewno przyda Wam się bbox butelka z dozownikiem. Dzięki łatwemu w montażu dozownikowi, bardzo szybko przygotujecie pełnowartościowe mleko dla niemowląt. Poza tym, butelka posiada antykolkowy smoczek, który ułatwia karmienie i nie powoduje bolących kolek u dziecka.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: