FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nieruchomości inwestycje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenks

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szukanie odpowiednich nieruchomości to ja osobiście polecam stronę https://portalenieruchomosci.pl/. Łatwo znajdziecie mieszkanie, dom czy jakąkolwiek inną nieruchomość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasztanek

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy i doradztwa biura nieruchomości. Na maxon.pl to jedno z lepszych biur nieruchomości w Warszawie i z tego co wiem można udać się do nich na konsultacje. Na pewno to dużo lepszy sposób niż inwestycja samodzielna bez wiedzy.
Powrót do góry
remel

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w nieruchomości to świetne rozwiązanie. Z roku na rok ceny nieruchomości idą w górę.
Daria66

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie warto męczyć się w wynajmowanym mieszkaniu przez tyle lat. Sama wolałabym już chyba wziąć kredyt i kupić mieszkanie dla siebie. Ostatnio nawet widziałam fajne mieszkania pod poznaniem Co prawda część pieniędzy mam już odłożoną, ale raczej nie byłoby mnie stać na całość.
Powrót do góry
pieknyolek

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie mieszkania pod wynajem lub inwestycje to nie możecie przejść obojętnie koło strony http://inhouse.szczecin.pl/mieszkania/sprzedaz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: