FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent dla przyjaciółki
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzejgouda52

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:44 am    Temat postu: Re: Prezent dla przyjaciółki Odpowiedz z cytatem

Myślę, że można też spokojnie sprezentować komuś smartfona w niskiej cenie. Jest już trochę urządzeń, które mają nawet fajne ceny i parametry. A jak się taki prezent nie spodoba, to zawsze możną oddać dziecku Cool Tutaj jest ciekawe porównanie telefonów do 500 zł
sanderson

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 2:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no serio? Smartfon na prezent? Według mnie to po pierwsze ZA DROGI podarunek, po drugie może postawić kogoś w niekomfortowej pozycji - bo jak ktoś nie jest zamożny to co potem wam na prezent kupi? Ja ostatnio sprawiłam przyjaciółce ładny, elegancki portfel ale nie przepłacilam. Znalazłam na tej stronie fajny poradnik jak znaleźć niedrogi portfel, polecam Smile
Marsjanka

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup jej bransoletkę z grawerem np. Friends Forever
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wilinka

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżance podaruj botki na platformie które zakupisz tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-platformie-132.html w dobrej cenie i wysokiej jakości wykonania. Oprócz ceny plusem jest też duży wybór modeli i marek z całego świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty na prezent dla koleżanki? Wydaję mi się, że to akurat nie najlepszy pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: