FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zbędne kilogramy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakrr napisał:
Bardzo dobre są olejki cbd, ich zastosowanie w walce z otyłością przynosi świetne efekty cbddirect.pl

Kolejny cudowny produkt? Przecież nikt nie schudnie od olejków...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karbito

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stosuje taką dietę i schudłem kilka kg po dodaniu nasion konopi do różnych dań https://tanienasionakonopi.pl
Powrót do góry
Wojmir

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta i aktywność fizyczna, a przez dietę rozumiem oczywiści styl odżywiania a nie terminowe głodówki. Żeby uświadomić sobie ile na prawdę jemy warto prowadzić dziennik i notować ile kalorii przyjmujemy. Jeżeli jesteśmy tu na minusie i jesteśmy aktywni to najlepiej iść do lekarza.
owsianka91

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez diety i ćwiczeń nic nie zdziałasz. Niestety taka jest prawda. Możesz pomyśleć o włączeniu do diety suplementów wysokiej jakości z https://prohormones.pl/ Znajdziesz tam m.in odżywki białkowe i spalacze tłuszczu w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie suplementy raczej nie są zbyt bezpieczne. Ja bym ich na pewno nie stosowała.
Powrót do góry
bortanna

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim 2 rzeczy: dieta i aktywność fizyczną.
Dobrze jest wybrać aktywność, która będzie dla nas przyjemnością (dla mnie np. jest to taniec, obecnie tańczę już kilka razy w tygodniu salsę i bachatę). Następnie wybór odpowiedniej i zbilansowanej diety. W internecie można znaleźć wiele ciekawych przepisów, które są naprawdę smaczne i pomagają w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Natomiast jeśli, ktoś nie ma czasu gotować/nie potrafi (tak jak ja.. Ciągle w biegu) polecam zerknąć na różnego typu diety, ja korzystam z oferty catering dietetyczny Łódź.
Warto również zdać sobie sprawę z tego, że efektów nie zobaczy się po dniu, czy po tygodniu. Jest to proces długotrwały. Co więcej to, że schudniemy nie będzie dla nas informacją, że możemy powrócić do poprzedniego stylu życia (bez ruchu i z dietą śmieciową). Aby zachować odpowiednią figurę zdrowe odżywianie i aktywność powinny stać się pewnego rodzaju stylem życia.

Powodzenia!
Powrót do góry
owsianka91

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Dieta i treningi to klucz do sukcesu. Pomocne mogą okazać się też spalacze tłuszczu - https://prohormones.pl/pl/spalacze-tluszczu Ja mam już za sobą 10 kilogramów. Jeszcze 20 i będzie idealnie. Na początku było ciężko ale z każdym kilogramem motywacja do walki wzrasta.
Powrót do góry
martekkk

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam mniej jeść - po prostu... pilnować się z cukrem jeśli lubicie. No i wdrożyć treningi. Efekt murowany.
angelika22

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej jeść, pić bardzo dużo wody i regularnie uprawiać jakiś sport. Oczywiście pożegnać się zdecydowanie ze słodyczami niestety.
Powrót do góry
Tissaaia1

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto wybrać się do siłowni, ta ma naprawdę fajną ofertę treningów personalnych Smile https://harderfit.eu/
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o dietach oczyszczających? Warto się na nie zdecydować?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: