FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Odwodnienia liniowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kabix179

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odwodnienia liniowe Odpowiedz z cytatem

Gdy poszukujesz wsparcia w inwestycjach budowlanych to polecam Haraton Polska. Głównymi grupami produktowymi są: odwodnienia liniowe, separatory, rozsączanie, retencja. Obszar kraju jest prowadzony przez naszych dwunastu przedstawicieli techniczno-handlowych, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Lata praktyki sprawiły, że przedsiębiorstwo Hauraton jest dziś liderem na polskim rynku. Nasza firma buduje efektywne rozwiązania techniczne na potrzeby konkretnego klienta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal22

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam mam z tym problem od dwóch lat.Może skorzystam z firmy która pan podał,ale to jeszcze zobaczę i podejmie decyzje za dwa tygodnie.
Maciek390

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odwodnienia wykopów to ja polecam firmę Aarsleff. Współpracowałem z nimi jakiś czas temu i muszę przyznać, że to profesjonaliści w każdym calu. Robią świetną robotę, są bardzo dokładni i skuteczni. Na ich stronie https://www.aarsleff.com.pl/oferta/technologie/zabezpieczenia-wykopow-konstrukcje-oporowe/palisady/ można znaleźć wszystkie informacje dotyczące oferty. Mieliśmy dla nich bardzo trudne zadanie, ale doskonale sobie z nim poradzili więc mogę śmiało polecić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek3333323

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewny na 100 procent że tym tematem zainteresuje się bardzo dużo osób.
jarek443

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie coś na pewno jest bardzo interesujące.Sam będę musiał w przyszłości trochę bliżej temu wszystkiemu się przyjrzeć.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: