FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rehabilitacja - lepiej prywatnie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grolsch

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujecie się na prywatną rehabilitację to na pewno będzie Wam w domu potrzebny różnoraki sprzęt medyczny. W związku z tym ze swojej strony mogę polecić Wam sklep medicus. Zamawiałem z ich strony krzesło pod prysznic z oferty https://www.sklepmedicus.pl/pl/c/Krzesla/114 . Wydaje mi się, że na pewno znajdziecie tam również i inne produkty i śmiem twierdzić, że każdy z nich jest bardzo wysokiej jakości. Mam nadzieję, że skorzystacie z porady i również będziecie zadowoleni Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lusie2

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie trzeba znaleźć dobrych rehabilitantów. Jeśli chodzi o Kraków to tutaj http://www.rehabilitacje.org/ można znaleźć świetnych specjalistów. Odpowiednia rehabilitacja na pewno pomoże w wielu schorzeniach. Już po kilku zabiegach można się lepiej czuć.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nfz bardzo długo się czeka i tych zabiegów jest malo więc lepiej prywatnie jak ktoś ma możliwości. Teraz coraz więcej fizjoterapeutów jest dobrych. Moi znajomi też pokończyli studia i na przykład sobie takie gabinety wynajmują przygotowane i tam przyjmują pacjentów - http://gabinety.eu/
Powrót do góry
Diablo

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że dużo lepiej jest prywatnie i w związku z tym chciałem zapytać Was o gabinet fizjoterapii Stacja Zdrowie S.C. - Fizjoterapia Kraków przy ulicy plac Inwalidów 8/3 . Znalazłem na stronie https://stacjazdrowie.com/ ich mail kontakt@stacjazdrowie.com i planuje się odezwać, jednak przed chciałbym poznać opinie osób, które już z ich usług korzystały. Znajdę tutaj takie? Będę wdzięczny za każdą opinie Wink
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrukwa napisał:
Na nfz bardzo długo się czeka i tych zabiegów jest malo więc lepiej prywatnie jak ktoś ma możliwości. Teraz coraz więcej fizjoterapeutów jest dobrych. Moi znajomi też pokończyli studia i na przykład sobie takie gabinety wynajmują przygotowane i tam przyjmują pacjentów - http://gabinety.eu/

co racja, to racja. Sam tak wynajmuje - to wygodne rozwiązanie zwłaszcza jak ktoś zaczyna dopiero swoją praktykę i nie ma aż tak wielu klientów
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim bólem pleców można sobie poradzić na wiele różnych sposobów. Warto również udać się do lekarza aby znaleźć przyczynę takiego bólu. Możecie również udać się na masaż leczniczy. Na stronie https://www.kreg.com.pl/profesjonalny-masaz/ widziałam profesjonalną ofertę. Wydaje mi się, że coś takiego może naprawdę pomóc, ale nie możecie zapomnieć o poszukaniu przyczyny. Inaczej będziecie się męczyć tak w nieskończoność.
Powrót do góry
kwiat54

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyśl także o odpowiednim sprzęcie po rehabilitacji, który unormuje Twoje problemy. polecam kołnierz schantza który świetnie działa na odcinek szyi, dobrze go unieruchamia.
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jeżeli chodzi o rehabilitacje, to ja zawsze byłem zwolennikiem takiego pomysłu jak turnusy rehabilitacyjne nad morzem , dzięki którym możemy powrócić do zdrowia i sobie wypocząć przy fajnej pogodzie nad morzem. Wysłałem kiedyś mamę na taki turnus i była bardzo zadowolona . Wybraliśmy wtedy noclegi dziwnówek wraz z turnusem. Bardzo fajna miejscowość i turnus też bardzo jej pomógł.
Powrót do góry
sparoow

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiecie może gdzie wypożyczyć łózka rehabilitacyjne?
Telus

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez jest właśnie potrzebna rehabilitacja i zastanawiam się gdzie będzie najlepiej na nią iść. Może ktoś z was zna jakiś dobry gabinet rehabilitacyjny z takimi usługami jak krioterapia rehabilitacja łódź? Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc i podanie namiarów na takie miejsce!
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie lepiej na rehabilitację chodzić prywatnie, ale nie wiem czy wiecie, że niektóre zabiegi rehabilitacyjne można tez wykonywać w domu. Bardzo dobrze na wspomaganie leczenia niektórych urazów stawów oraz mięśni działają zabiegi polem magnetycznym. Przenośne urządzenia do magnetoterapii możecie zamówić w hurtowni rehabilitacyjnej Bardomed. Jeśli interesuje was rehabilitacja w domu to spójrzcie na ich ofertę. Tu znajdziecie sprzęt oraz akcesoria do rehabilitacji bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
JaroslawMna

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że prywatnie najlepiej. Publicznie nie dość, że będziemy bardzo długo czekać to jeszcze nie będzie takich ofert. Ja kiedyś korzystałem z usług https://sportoklinik.pl/uslugi/rehabilitacja/. To chyba najlepsza rehabilitacja w Krakowie Smile
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług rehabilitanta. Ostatnio przy wstawaniu mocno rozbolały mnie plecy i myślę,że trzeba to zobaczyć. Co sądzicie o wyszukiwarkach specjalistów https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/rehabilitacja/lodz/ ? A może macie kogoś do polecenia?
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też w grę wchodzi rehabilitacja Warszawa ale raczej prywatnie zrobię, bo zależy mi na czasie i na profesjonalnym podejściu do tematu. Nie wiem, ale wydaje mi się, że prywatnie, to jakoś lepiej podchodzą do samego zabiegu.
Powrót do góry
panialinka

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy fachowiec jest dobry tylko kwestia tego jaki będziesz mieć termin. Na NFZ moja babcia czekała na wizytę około 6 miesięcy. Prywatnie przyjmą Cię z dnia na dzień... pomyśl czy wolisz czekać i pogorszyć swoje zdrowie czy od razu wziąć sprawy w swoje ręce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: