FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wymieniać walutę online?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 5:44 pm    Temat postu: Wymieniać walutę online? Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was korzysta może z takiego rozwiązania?
Szukam jakichś sensownych informacji na temat wymiany walut w internecie.
Przede wszystkim zastanawiam się ile to trwa i czy jest całkowicie bezpieczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilian

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Powiem Ci, że ja już od kilku dobrych lat korzystam z usług kantorów internetowych. Nie masz się czego obawiać, zresztą zobacz, że kantor online nie gorzej niż banki zabezpiecza przepływ pieniędzy i Twoje dane osobowe. A korzystne jest to bardzo- wymieniasz po atrakcyjnym kursie, oszczędzasz wiec pieniądze, możesz z usługi takiego kantoru skorzystać ponadto w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie- to ogromna wygoda.
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na początku byłem nie przekonany do tych kantorów online a okazało się że to doskonała alternatywa dla stacjonarnych kantorów. Mam konto na https://www.pluskantor.pl/ i bardzo zadowolony jestem z szybkości transakcji
Powrót do góry
Maridela

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słyszy się wiele o na temat kantorów internetowych. Osobiście nie mam w tej kwestii doświadczenia.
Powrót do góry
czacza

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na https://amronet.pl/ sprawdzaliscie? bo ja odkad tam wymieniam to totalnie zachwycilam sie tymi wymianami online, mega sprawnie to dziala i o nic sie czlowiek nie musi dodatkowo martwic
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: