FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jaki hosting fla firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 2:10 pm    Temat postu: jaki hosting fla firmy Odpowiedz z cytatem

A co dla Ciebie jest istotne przy wyborze hostingu? Bo ja średnio byłem obeznany w tym temacie i dopiero tutaj [www.statnet.pl] udało mi się znaleźć hosting w ktorym obsługa jest bardzo prosta i sam moge wszystko ogarnąc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czacza

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak to co Very Happy transfer, pojemnosc, dostepnosc kont i stron www... wydaje mi sie, ze kupujac hosting powinno sie przynajmniej minimalnie wiedziec na co sie czlowiek decyduje Very Happy my wybralismy https://www.nazwa.pl/ bo oferuja bardzo dobre pakiety w fajnych cenach Smile
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też korzystamy z nazwy.pl i jest ok. Firma jest na rynku bardzo długo więc warto im zaufać. Tyle lat się utrzymywać i to w czołowce to wyczyn
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: