FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kursy i szkolenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelika77

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 5:42 pm    Temat postu: kursy i szkolenia Odpowiedz z cytatem

W firmie, w której pracuję, jednym z narzędzi motywacyjnych są szkolenia i kursy zawodowe dla pracowników. Rozwiązanie proste, ale skuteczne, a o to przecież chodzi, prawda?
Bogaty pakiet szkoleń i kursów oferuje SEKA: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe - są to zarówno przedsięwzięcia stacjonarne, jak i internetowe. Z całą pewnością warto zainteresować się tą alternatywą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koalicja

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie, jednak jestem z branży farmaceutycznej i jestem zainteresowana szkoleniami właśnie o takiej tematyce. Jestem ciekawa i głodna wiedzy.
rafaela

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej firmie też regularnie organizuje się szkolenia z księgowości i podatkow, branża wymaga tego by ciągle aktualizować wiedzę. Z tego zakresu mogę śmiało polecić szkolenia organizowane przez panią Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Bardzo dobrze zorganizowane, bogate w treści, które przekazywane są w bardzo przystępny sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: