FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Muzyka do organizacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trysu

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 7:11 pm    Temat postu: Muzyka do organizacji Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jakich zespołów lubicie słuchać? Wiem że nie istnieje na to pytanie prosta odpowiedź ale mam apetyt na wiedzę jakie zespoły są waszymi ulubionymi. W końcu czegoś trzeba słuchać podczas przygotowań. Może znajdę coś nowego dla siebie w tym wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DominikaD28

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj tego co lubisz i co pozwala Ci się rozluźnić. Ja mogę polecić Ci świetny sklep muzyczny w którym znajdziesz ogromny wybór tytułów oraz gatunków muzyki zarówno na nośniku CD jak i winylu. Sprawdź https://www.cd-dvd-vinyl.pl/ myślę, że się nie zawiedziesz i też odnajdziesz twórców z lat twojej młodości.
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedni lubią rock albo metal inni disoco polo, muzyka to rzecz gustu.
Powrót do góry
Jasminka00

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam jednego, ulubionego zespołu. Ogólnie jeśli o muzykę chodzi to słucham naprawdę wszystkiego.
kwiat54

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jesteś wielkim pasjonatem muzyki i gra Ci ona w duszy, a słuchanie jej, to dla Ciebie ważna i codzienna rzecz, polecam amplituner stereo który zapewni Ci dźwięk i dobry nastrój codziennie!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: