FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sposoby na reklamę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 5:25 pm    Temat postu: Sposoby na reklamę Odpowiedz z cytatem

Wybierając formę reklamy musisz zastanowić się jaka forma będzie dla Ciebie najskuteczniejsza. Teraz jest tyle możliwości dotarcia do nowego klienta, ze szkoda było by nie wykorzystac wszystkich nowoczesnych mozliwości. Kilka ciekawych propozycji znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ , firma bardzo się rozwija i potrafi stworzyć wspaniałe filmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś fajny filmik, promocja na stronie?
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są spore możliwości i wybór jeśli chodzi o reklamę. Na przykład gadżety, teraz z tego co zauważyłem coraz więcej firmy idzie w tym kierunku. Sami teraz na http://www.izisport.pl/ zamawiamy takie pokrowce z nadrukami
Powrót do góry
Radowska

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście czasami warto zlecić tego typu sprawy firmie zewnętrznej.
Powrót do góry
Gorel

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama to obecnie niesamowicie ważna kwestia praktycznie w każdym biznesie.
Powrót do góry
myki007

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez dobrej reklamy nawet mając genialny produkt nie zaistniejesz. Teraz jest to o wiele bardziej skomplikowane niż kilka lat temu. Wtedy ulotki dobra strona trochę gadżetów i już. Teraz nie można zapominać że nasi odbiorcy funkcjonują głownie w sieci, Facebook, pentagram, influencerzy, reklama Google maja możliwości. Jeśli się nie ma o tym pojęcia zdecydowanie nie warto eksperymentować zła reklama nie zniknie w sieci .
Powrót do góry
primavera77

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że na początek najlepiej reklamować się w internecie. Jest wiele stron i firm, które oferują taką współpracę.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na reklamę jest wiele. Reklama w TV, radiu, internecie czy reklama lokalna. Problem to wybranie odpowiedniej dla swojego biznesu formy reklamy i skuteczne dotarcie do właściwej grupy odbiorców. Tylko takie połączenie zapewni nam sukces niezależnie od tego na jaką reklamę się zdecydujemy. Ja działam lokalnie więc stawiam na tanie i klasyczne metody. Ostatnio zamówiłem gabloty reklamowe od tej firmy https://www.jansen-display.pl/witryny i jestem bardzo zadowolony z ich wyglądu oraz jakości. Jak dla mnie super!
Powrót do góry
KrzysiekNox

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forma reklamy jest w znacznej mierze uzależniona od grupy docelowej.
mefiu34

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, reklame trzeba bardzo uważnie dobrać pod względem grupy docelowej jak i branży. Moja firma prowadzi sprzedaż w różnych spożywczych sklepach i zdecydowaliśmy się zamówić do tych sklepów standy i materiały pos był to bardzo dobry pomysł, ponieważ zaczęliśmy się wyróżniać i prowadzimy lepszą komunikację z odbiorcami
Powrót do góry
Joannica

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim biznesie bardzo dobrze sprawdziła się inwestycja w długopisy reklamowe katowice Smile Współpracuję z agencją reklamową Adatto i jestem bardzo zadowolona https://adatto.com.pl/gadzety
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam tendencję w kierunku reklamy opartej na gadżetach reklamowych. To chyba dobrze. Już dawno wydawało mi się, że skuteczność reklamy przy pomocy chociażby pinsów metalowych https://www.przypinki.eu/pinsy-metalowe-dostepne-rodzaje.html jest bardzo wysoka. Zobaczcie sobie jak to fajnie wygląda. Producent wytwarza pinsy metalowe tłoczone emaliowane, patynowane czy choćby z płytką akrylową lub zalewane żywicą. Bardzo mi się podobają.
Powrót do góry
Madameadame2

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsza opcją będzie pozycjonowanie stron internetowych. Taka opcja powinna się najlepiej sprawdzić jeżeli chodzi o reklamę firmy niezależnie czy to jest mała czy większa firma. Zgłoście się najlepiej do https://sfeo.agency po takie usługi
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: