FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyposażenie magazynu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenks

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo przydatnych rzeczy można też znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/. Zamawiałem stamtąd ostatnio kilka pojemników - były w świetnej cenie i ich jakość również mi odpowiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
merida21

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przymierzam się do zainwestowania w budowę hali. Mam już działkę i jestem aktualnie na etapie projektowania. Rozważam zastosowanie płyt z polistyrenu, jako zamiennik szkła. Według tego, co pisze dystrybutor https://plexikord.pl/plyty-ps/ tworzywo charakteryzuje duża przepuszczalność świetlna i dobre właściwości izolacyjne. Myślicie, że taki pomysł, to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już przy magazynach jesteśmy, to gdzie zaopatrujecie się w palety euro do takiego magazynu? Ja póki co znalazłam ofertę firmy Tefra z Poznania na stronie http://www.tefra.com.pl/palety-euro/ i wydaje mi się ona całkiem atrakcyjna. W zależności od preferencji, można zamówić u nich palety nowe, lub używane - klasy I albo II. oferowane przez nich palety spełniają wymogi Międzynarodowego Związku Kolejowego, a sama firma działa na rynku już od wielu lat, więc sądzę, że warto im zaufać Smile
Powrót do góry
MebleTeo

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie również potrzebowali dobrej jakości regałów magazynowych bądź szafek BHP to zapraszamy do naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziecie szeroki wybór świetnej jakości produktów tego typu które jak najbardziej spełnią Wasze wymagania w zakresie wytrzymałości, trwałości i ceny.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre wyposażenie magazynu jest kluczowe bowiem od tego zależy czy praca w nim będzie dobrze zorganizowana. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie do magazynu nowoczesnych rozwiązań takich jak np wózki systemowe, które ułatwiają kompletację towarów w magazynach o bardzo wąskich korytarzach (minimalnie szerszych niż sam wózek). Dzięki wprowadzeniu wózków można znacznie zwiększyć powierzchnię magazynowania, gdyż wózek umożliwia dostęp do regałów nawet bardzo wysoko usytuowanych.
Powrót do góry
samania

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W magazynach najważniejsze są porządne i bezpieczne wózki widłowe, które znacznie ułatwiają pracę- wiem to z własnego doświadczenia Very Happy
myki007

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 2:25 pm    Temat postu: wyposażenie magazynu Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że inwestując w wyposażenie magazynu warto mieć na uwagę poprawę funkcjonowania hali. Kupując drukarkę etykiet i czytniki kodów kreskowych możesz pozwolić sobie na stworzenie systemu dzięki któremu łatwiej będzie odnajdywać produkty czy sprawdzić jego dostępność. Obecnie kody kreskowe są niemal wszędzie więc to może również ułatwić wymianę danych z producentem a nawet kurierem jeśli prowadzisz wysyłkę sprzedaż.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: