FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pralka, sprawdzona, do 1000zł

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciaful1979

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 11:16 am    Temat postu: Pralka, sprawdzona, do 1000zł Odpowiedz z cytatem

Niestety całkowicie padła nam pralka. Znając to forum z dobrych podpowiedzi pisze z prośbą o polecenie jakieś pralki do 1000zł najlepiej, takiej co to wypierze dobrze. Mieszkamy we troje, wiec nie ma jakoś dużo prania ale przydałoby się, żeby pralka nie siadła za szybko
anna_em

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam nieco droższą niż Twój budżet bo zapłaciłam 1149 ale jest to już naprawdę fajna pralka marki Kernau, model KFWM 654103. Ma wyświetlacz LED, program do prania ubranek dziecięcych na którym bardzo mi zależało bo dwa miesiące wcześniej urodził nam się syn, program 12 minutowego prania i nie gniecie mocno ubrań także moje wymagania spełnia całkowicie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gpawel

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu https://www.euro.com.pl/pralki/amica-awb510l.bhtml masz na przykład pralkę Amica do 800 zł. W internecie znajdziesz wiele ciekawych ofert. Pozdrawiam.
plavka

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na takim sprzecie nie ma co oszczedzac. Lepiej wziac porzadny, a taki co nie zepsuje sie po roku. My wybralismy z mezem teraz samsung qdrive. Głownie ze wzgledu na 10 kg ladownosci i ten skrocony czas prania. Ale przyznaje, ze opcja dorzucania prania tez sie przydaje. Mozna sobie ja tu zobaczyc http://www.samsung.com/pl/campaign/pralka/qdrive/ - ja szczerze moge polecic.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się na pralce nie ma co oszczędzać. Jeśli ma nam służyć przez lata to musi być od dobrego producenta jak np Candy. Ma bardzo dużo ciekawych propozycji. Ponieważ mam kłopoty z kręgosłupem to chyba zdecyduję się na CST G382D-S Jest to pralka ładowana od góry i nie trzeba się schylać jak przy innych modelach.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Wasze pralki często się psują? moja niestety ostatnio odmówiła posłuszeństwa, na szczęście znalazłam kontakt do firmy https://www.restartagd.pl/naprawa-pralek-warszawa w internecie. Naprawa mojej pralki zajęła im naprawdę bardzo mało czasu, więc polecam, bo wiadomo, że z praniem tygodniami czekać nie można....
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej, łatwiej i szybciej byłoby przejrzeć oferty sklepów i je ze sobą porównać
Powrót do góry
Borys0

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej trochę dołożyć, albo polować na okazje i kupić Boscha.
bohumilajag

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mam Bosha i póki co jestem bardzo zadowolona ale nie znam też innych marek.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem pralki lubią się popsuć. Warto wiedzieć, do kogo wtedy się zgłosić. Polecam Wam serwis AGD z Wrocławia: http://serwisagd.wroclaw.pl/oferta-naprawa-agd. Oni mają naprawdę dobrą ofertę, zajmują się też montażem AGD.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez problemu można kupić dobrą pralkę do 1000 zł. Zerknij sobie na ofertę Neonetu https://www.neonet.pl/duze-agd/pralki.html . Mają różne pralki - pytanie tylko czy chcesz ładowaną od góry czy od frontu? No i jaka wielkość bo to też istotne Smile
W Neonecie są teraz dobre promocje, można kupić dobry sprzet w super cenie, mają też raty 0% z pierwsza ratą płatną dopiero za 4 miesiące więc warto kupić pralkę już teraz.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2019 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie w maxelektro.pl . Mają tam naprawdę masę pralek i nie tylko. Co do ceny, to raczej wybierała bym pralki nieco powyżej 1000 złotych, jak na przykład tę https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-samsung-wf-60f4efw0w,49581.html Cena niewysoka, a pralka ma rozwiązanie Eco Bubble. Wiem, że te pralki idealnie piorą nawet mocne zabrudzenia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: