FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donka

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszą kwestia jest wybór odpowiedniej sali weselnej. Zobaczcie sobie Dom Weselny Astoria w Kaniach - http://www.domweselnyastoria.pl/ . To juz niedaleko od Warszawy. Jak szukacie dużej i eleganckiej sali weselnej to ta będzie w sam raz. Jest naprawdę urokliwa. Najlepiej jednak osobiście podjechać i zobaczycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie Very Happy sala to podstawa podstaw Very Happy w koncu na niej spedzi sie najwiecej czasu i bedzie zbierac wspomnienia na cale zycie Very Happy Piekna sala jest w Kurowie, nie wiem czy ją znacie. Nazywa się Dworek Kurowski i znajduje sie niedaleko Szczecina. Obsluga bardzo sie stara, jedzenie maja dobre, zawsze cieple i ladnie podane i sala jest czysta zadbana a kazdy szczegol dekoracyjny dopracowany
Powrót do góry
eryna12

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym miejscem na organizację wesela Jest Kameliowy Zakątek w Bielsku Białej http://www.kameliowy.pl/ Bardzo fajne miejsce, piękne sale,smaczne jedzenie,miła obsługa.dużym plusem jest to że można zakwaterować gości w hotelu obok.
Powrót do góry
Mermagda0

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na głowie będziecie mieli bardzo dużo rzeczy. Załatwienie DJa, Fotografa i wiele innych spraw. Zobaczcie sobie także co proponuje firma https://szykownie.com.pl Ich oferta to dekoracje weselne na śląsku. Myślę, że taka opcja też wam się z pewnością przyda
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach chyba każdy decyduje się na zatrudnienie fotografa i kamerzysty na wesele. Nic dziwnego, bo przecież każdy chce mieć pamiątkę z tego dnia. Kamerzysta Warszawa powinien umieć wychwycić emocje, bo one są w tym dniu najważniejsze.
Powrót do góry
Kitkat

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na razie sala zarezerwowana. Krzewi Róg w Chmielnie Smile ale to sprawdzone miejsce więc nie martwię się ani trochę bo wiem że będzie cudownie. Teraz tylko się trzeba za dalsze rzeczy zabrać, sukienka, fotograf i te sprawy
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela nie jest taka łatwa, trzeba wszystko rozplanować z wyprzedzeniem.
Powrót do góry
tom.m

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że tu wszyscy w temacie, czy możecie mi więc polecić usługi barmańskie na wesele? Zawsze uważałem, że taki barman na wesele to absolutna podstawa, ale akurat nie znam żadnych i nie wiem gdzie szukać :/
Powrót do góry
remes

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami organizowaliśmy wesele i jestem z tego dumna. Co prawda wymagało to sporej dawki wysiłki u czasu, ale daliśmy radę.
wercia5

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy mieli wesele w ogrodzie i było cudownie, na szczęście poszczęściło nam się z pogodą, ale samemu ciężko jest urządzić wesele :/ polecam wynająć firmę, zaoszczędzi ci to dużo czasu i stresu.
Powrót do góry
nani

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepiej skorzystać z usług profesjonalizstów.
Może i drożej, ale stresu 99% mniej
rybitwa

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na Pałac Domaniowski? Moim zdaniem to całkiem oryginalne miejsce na organizację eventu takiego jak na przykład wesele. Poczytajcie sobie koniecznie o tym, co mają w swojej ofercie: https://palacdomaniowski.pl/hotel/. Myślę, że przypadnie Wam ona do gustu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: