FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Magazyn
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 9:25 pm    Temat postu: Magazyn Odpowiedz z cytatem

Hej,

Niedługo odbieram budowany magazyn i muszę kupić do niego sprzęt. Na start będę potrzebowała wózki, regały metalowe magazynowe, regały wysokiego składowania, regały przejezdne itp. Szukam miejsca w którym kupie wszystkie te rzeczy jednoczesnie. Czy mozecie mi cos polecic? Znalazlam w sieci Nedcon, moze ktos slyszal?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diablo

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o magazyny to ja jestem kompletnie zielony
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A komu zlecasz projekt magazynu? Jeśli nie masz jeszcze wybranej firmy, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem na ich stronie internetowej http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych. Jest to firma mająca wieloletnie doświadczenie w branży, kładąca nacisk głownie na bezpieczeństwo projektowanych przez nią hal Smile Myślę, że warto jej takie zadanie powierzyć Smile
Powrót do góry
Florence

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest dużo firm, które oferują budowę magazynu. Trzeba poszukać po prostu najlepsze oferty dla siebie i tyle.
Powrót do góry
Madi

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magazyn to naprawde nie problem. Można wybudować, można wynajać.Dla mnie większym problemem jest zarządzanie takim magazynem. Póki zleceń było mało, jakoś to wszystko udawało się ogarnąć. A teraz widzę, że wkrada się nam chaos, z którym sobie nie do końca umiemy poradzić. Macie jakieś sposoby na organizacje pracy w magazynie?
Powrót do góry
Olka66

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest takie łatwe jak by ci się wydawało. Nikt na forum nic ci tutaj nie poradzi. Bo porostu nie ma takiej możliwości. Trzeba by przyjrzeć sie działaniu magazynu, zobaczyć gdzie są słabe punkt, a z czym sobie radzicie. Popytać pracowników (oni czasami wiedzą i widzą więcej niż szef, ale nie podzielą się swoimi obserwacjami tak łatwo). Najlepiej jakbyś zleciła firmie https://kmc-services.com.pl/uslugi-magazynowe/ wykonanie audytu logistycznego. Podczas niego poznają oni mechanizmy według których działa magazyn i będą w stanie pokazać ci konkretne rozwiązania, które te działania usprawnią.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci można znaleźć wszystko, więc i odpowiedni sprzęt to nie problem
Powrót do góry
Henry

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie rzeczywiście można tego sporo znaleźć. Jednym z ciekawszych sklepów jest jak dla mnie https://skladuj24.pl/. W zasadzie jeśli musi ktoś wyposażyć magazyn, czy jakąś halę, to znajdzie tam większość rzeczy.

Wink
Mermagda0

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie sobie na stronę firmy http://futurelogistics.pl/oferta/regaly-magazynowe/warszawa/ Jeżeli planujecie zakup wyposażenia magazynowego. Mają tam nie tylko profesjonalne regały magazynowe ale i także inne urządzenia i meble do magazynów.
Powrót do góry
marekjan

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak ja otwierałem swój własny magazyn. Przez pierwsze kilka miesięcy wszystko było dobrze - zwiększała się liczba zamówień, poszerzał się asortyment. Niestety, ale od kilku miesięcy zauważam znaczący spadek wydajności pracy w moim magazynie... Myślałem w takim razie aby skontaktować się z firmą logistyczną w celu przeprowadzenia audytu logistycznego. Myślicie, że taki audyt jest mi w stanie pomóc? Co jeszcze mogę zrobić? Z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Lupek11

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o magazyn to bardzo ważnym tmeatem jest wentylacja hal. Obecnie zastanawiam się nad firmą IGLOTECHNIK sp. z o.o. która ma siedzibę w Zielonej Górze przy ul. os. Pomorskie 29. Mam nadzieję, że ktoś z Was miał już z nimi kontakt, bo na stronie https://www.oxy-com.pl/ to wszystko wygląda bardzo fajnie na pierwszy rzut oka Wink
Powrót do góry
KasikMos

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magazyn musi być solidny!
Powrót do góry
Hyang

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety w tym temacie jestem kompletnie zielona
Powrót do góry
Bishop

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi dość ciekawie Smile
Margaritta

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa magazynu to nie lada wyzwanie. Jest rzeczywiście sporo kwestii o przemyślenia. Bardzo dobrze, że wypowiadacie się w tym temacie Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: