FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fotograf na ślub
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel12

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja na moim ślubie miałem dobry fotograf ślubny poznań i byłem bardzo zadowolony. Nie zwracał na siebie uwagi na weselu, a zdjęcia wyszły genialne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mared434

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia pozwalają utrawlić wspomnienia, dlatego posiadam sporą ilość albumów. Chciałbym Wam polecic album do zdjęć , na stronie znajdziecie ogromny wybór różnorodnych albumów rodzinnych, dziecięcych i wiele , wiele więcej .
Powrót do góry
Gonzo21

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf ślubny to naprawdę nie jest taki prosty wybór, bo według mnie znaleźć profesjonalistów obecnie jest ciężko, ale ja korzystałem z usług osoby jaką jest fotograf podhale i sobie chwalę Wink
MichalBB

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również korzystałem z usług fotografa z Poznania i z czystym sumieniem jak najbardziej mogę polecić Pana Fotografa - pomimo, że jestem dość wybrednym klientem Smile
rybitwa

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf na ślubie ma bardzo ważną rolę. Musi uchwycić wszystkie najważniejsze momenty i zrobić to profesjonalnie. Dlatego jeśli jeszcze nie wybraliście fotografa to zajrzyjcie koniecznie do portfolio pana Tomasza Willmanna: https://tomaszwillmann.com/fotograf-slubny-poznan/.
Powrót do góry
combinated

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też długo szukałam fotografa zanim znalazłam tego, który wiedział co bym chciala i o co mi chodzi. Wybór padł na fotografa z polecenia od mojej kuzynki, który też był u niej na ślubie. Warto przed wyborem przejrzeć portfolio tego fotografa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: