FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki internet i tel?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cynkka

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w orange, tak uznał mój mąż, że będzie najlepiej, ale na ofertach się w ogóle nie znam haha
Jenks

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybki internet to w dzisiejszych czasach podstawa. Ja polecam lokalnych dostawców takich jak np Elbonet. Skorzystałem z ich oferty i internet działa bardzo szybko i nie mam z nim żadnych problemów, niezależnie od pory dnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
listek5

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet musi być szybki i niezawodny. Koniecznie trzeba znaleźć dobrą dla siebie ofertę. Widziałam tutaj KLIK ciekawą opcję. Jaki internet wy macie? Teraz nie kosztuje dużo taki internet. Warto poszukać ciekawej opcji. Macie niezawodny internet?
Powrót do góry
mario25k

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz posiadać stronę internetową w wordpress ale nie wiesz jaką firmę do tego zatrudnić to polecam wejśc na https://szamaniwp.pl/ i zapoznać się z usługami firmy. Mają naprawdę bardzo ciekawy wybór ofert, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
kwiaciarka80

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu przestałam ufać jakimkolwiek wielkim firmom Razz wielkie oszustwo i tyle. Dlatego szukam nieco mniejszych z fajnymi ofertami. Przeglądam sobie różne strony i jak na razie w oko wpadła mi firma http://koba.pl/, która ma całkiem spory zasięg usług. Zerknij, może i Tobie się spodoba Smile
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie będzie najniższy abonament z telefonem?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: