FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kuchenka gazowa i butla nano

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
byko1981

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 12:10 pm    Temat postu: Kuchenka gazowa i butla nano Odpowiedz z cytatem

cześć, coraz rzadziej słyszę i bardzo mało info można znaleźć w necie na temat kuchenek gazowych - gotuje w ogóle ktoraś z was na gazie? a tym bardziej info nt wyboru butli gazowej, jest jakaś różnica między różnymi butlami z gazem?czy uważacie że nie ma to znaczenia? w tv widziałam tez reklamę butli Nano - ma ktoś?
borowiec

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o butle nano, ja się na nią zdecydowałem ze względu na to, że nie było mnie często w domu gdy gaz się skończył i żona miała problem żeby zwykła odkręcić czy ja przenieść na trzecie piętro w bloku. U mnie gości nano z amerigas, jest lekka jakieś 40% lżejsza od standardowej butli, mniejsza zachowując pojemność, jej wygląd jest ładniejszy, poza tym najważniejsze jak dla mnie ma system łączenia klik-on dzięki czemu żona sobie z tym bez problemu radzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paracetamol

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam w tym temacie za dużo do powiedzenia, ale od znajomego wiem, że gaz do domu można organizować od http://www.modern-tech.com.pl/
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zajmować się tym profesjonalnie, to powinniście rozważyć skorzystanie ze szkolenia http://odz.com.pl/kursy-zawodowe/szkolenie-na-wymiane-butli/ Dzięki temu będziecie wiedzieli, w jaki sposób bezpiecznie montować butle. Moim zdaniem to bardzo dobry kurs, sami sprawdźcie.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mm pytanie dotyczące kuchenek elektrycznych. Czy korzystaliście z fachowej pomocy podczas ich podłączania? Bo słyszałam, że powinien zająć się tym specjalista... znalazłam nawet kontakt do elektryka z Wrocławia na stronie https://wroclaw-elektryk.pl/montaz-sprzetu-agd/, który wykonuje między innymi takie prace. Jak sądzicie, warto skorzystać z jego usług w tym zakresie?
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy taka butla jest bezpieczna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: