FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak usprawnić działanie firmy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owsianka91

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o system crm online? Mam firmę od kilku lat i chciałabym ją usprawnić. Wyczytałam, ze odpowiednio dobrany system crm pozwala na szybkie przesyłąnie dokumentów miedzy działami i zarządzanie procesami. Korzystacie z takich systemów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką zasadę, że jak widzę, że w jednej z moich firm coś zaczynia nie tak działać, od razu udaję się do doradca restrukturyzacyjny katowice. Lepiej dmuchać na zimne. Raz prawie ogłosiłem upadłość spółki katowice, ale na szczęście Panu Waldemarowi udało się mnie wyciągnąć z kłopotów.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W usprawnienia działania firmy na pewno w dużym stopniu będzie w stanie pomóc służbowy samochód, którym pracownik będzie mógł na przykład pojechać w delegację albo spotkanie z klientem. To musi być naturalnie dobry wóz – tak pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym oczywiście. Wielu może teraz zapytać: skąd, wśród firmowych wydatków, znaleźć środki na samochód? Myślę, że doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług leasingu, które zresztą także i wśród polskich biznesmenów stają się coraz bardziej popularne, z dobrych powodów zresztą. Trzeba tylko uważać, u kogo dokładnie chcemy ten leasing załatwić. Jak komuś bardzo zależy, by znaleźć najlepszą ofertę, to od siebie mogę zaproponować zapoznanie się z tą stroną: https://www.scmultirent.pl/, gdzie znaleźć można naprawdę atrakcyjną ofertę leasingu operacyjnego.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykład poprzez zakup oprogramowanie dla firm poznań , ponieważ dzięki temu można bardzo szybko usprawnić sobie wszystkie procesy w firmie i sprawić aby były one bardziej funkcjonalne pod względem potrzeb firmy. Polecam gorąco.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto byłoby zadbać o ciągły napływ nowych klientów. Na pewno warto byłoby zdecydować się na włączenie do swojej strategii marketingowej marketingu treści. Specjalizuje się w nim ta firma: http://adnext.pl/baza-wiedzy/content-marketing/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawelek77

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem zdania, że największy potencjał na bardziej efektywną firmę leży w tym, co nieco bezdusznie określane jest jako „zasoby ludzkie” – czyli nasi pracownicy. Trzeba im zapewnić odpowiednią atmosferę i komfort życia, bo szczęśliwy pracownik do wydajny pracownik. Widzę, że coraz więcej firm wprowadza na przykład benefity w rodzaju takich: https://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-ticket-dla-ciebie kart przedpłaconych i efektem tego rzeczywiście jest większe zaangażowanie pracujących u nich osób.
Powrót do góry
tunczyk

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kalendarzy to tutaj http://www.ateko.pl/ znajdziesz ich duży wybór wzorów i kolorów. Jakościowo są super. Sama się zastanawiam czy od nich nie kupić na przyszły rok
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, to bardzo ważna sprawa. W końcu jeśli zależy Wam na maksymalnej efektywności, to warto podejść do tematu w sposób racjonalny. Najlepiej skorzystać z takiego audytu jak https://firmaprzyjaznaklientowi.pl dzięki któremu dostaniecie gotowe wskazówki na temat tego, co możecie zreorganizować. Pomyślcie nad tym.
Powrót do góry
Miras

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto skorzystać z pomocy agencji interaktywnej, reklamowej. Kumpel korzystała w ostatnim czasie z https://www.kobosystem.pl/ Jest bardzo zadowolony. Firma coraz lepiej prosperuje.
Powrót do góry
daga_J

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zainwestować trochę w reklamę i promocje. Bardzo dobrze sprawdza się na przykład odzież reklamowa Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

Skocz do: