FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gdzie odpoczywacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz44

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorąco polecam Grecję. Świetne ceny, mili ludzie piękne zabytki, super pogoda i całkiem niedaleko jeśli leci się samolotem Smile
tadek42

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem odpoczynek na mazowszu, aczkolwiek w trakcie podróży zapadła noc i musiałem przenocować nieopodal miejscowości Modlin i właśnie tam znalazłem tani i dość dobrze wyposażony nocleg. Po nocnym odpoczynku udałem się dalej w podróż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabicv

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morze, góry, mazury, jakiekolwiek zagraniczne kraje Very Happy Wszędzie dobrze mi się odpoczywa o ile nie myślę o pracy i domowych obowiązkach. Czasami to trudne, ale z dala od domu i tak nic nie jestem w stanie zrobić, więc relaks to jedyne i najbardziej słuszne rozwiązanie
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie urlopiki zależą od tego czy moja rodzinka chce aktywnie spędzić czas? Czy chce coś zwiedzać, czy przykładowo się tylko relaksować? Tym razem jednoznacznie stwierdziliśmy, że postawimy na relaksujący wyjazd. Mamy na oku więc Borne Sulinowo noclegi https://meteor-turystyka.pl/noclegi,borne-sulinowo,0.html . Całkiem tam ładnie, można przyjemnie i w spokoju spędzić czas. Także fajnie.
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć i czołem,
Przypadło mi miano organizacji firmowego wyjazdu więc poszukuje noclegi okolice krakowa , skoro mam ten przywilej, a nie chce mi się jechać jakoś bardzo daleko, ponieważ moim zdaniem dalekie podróże zajęły by więcej czasu niż sama integracja, Zdecydowałem, że będzie to
impreza firmowa pod krakowem . Możecie coś polecić?
Powrót do góry
doris111

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć, szukam taniego busa do wynajęcie gdzieś na tydzień. Ma ktoś jakąś propozycję? Będę wdzięczny za podanie firmy
andrzej123

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja odpoczywam tylko i wyłącznie przed komputerem, bardzo lubię grać w gry online ze znajomymi, ostatnio wykupiłam sobie pakiet od upc www.upc.pl/internet/kup-internet/ dzięki któremu łącze sie nie zrywa i wszystko genialnie smiga Smile
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam podróżować. Kiedy mamy trochę mniej czasu wolnego to decydujemy się na jakiś wyjazd w granicach naszego państwa, ale chętnie jeździmy również za granicę. Ostatnio znalazłam ofertę fajnego hotelu http://hotelmistralsport.pl/ Jeszcze nigyd nie byłam na Kaszubach, więc chętnie wybrałbym się w tamte rejony.
Powrót do góry
plaids

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odpoczywam na Mazurach. W tym roku znów wybieram się tam na urlop. Planujemy wypożyczyć jacht futura 36 i spędzić tydzień na wodzie, obcując z naturą. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i cały wyjazd będzie udany! Wink
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cenię sobie wysoki standard spędzanego czasu, dlatego też szukając hoteli, stawiam na wygodę i rekomendacje znajomych. Dobrym przykładem miejsca, w które na pewno warto się wybrać, jest chociażby hotel lublinianka.com w centrum Lublina. Tam będziecie w stanie spędzić miłe chwile, więc sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku będzie to Zajazd Biskupin w Podlesicach, który szczerze każdemu polecam. Jest to bardzo ładne miejsce, gdzie można znaleźć ciszę i spokój. Każdy tam odpocznie i wróci zadowolony do domu.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpoczywać to można także w swoim ogrodzie. Warto wiedzieć, jak zorganizować swój ogród aby dobrze się w nim czuć. Dlatego polecam Wam bardzo ciekawy artykuł na ten temat: https://pakosc24.pl/pl/663_materialy_partnera/532_jak_poczu_si_w_ogrodzie_jak_na_wakacjach.html.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długi czerwcowy weekend planujemy spędzić nad morzem. Zarezerwowaliśmy pobyt w apartamencie w Jastarni za pośrednictwem strony https://www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia . To nasza kolejna rezerwacja w tym miejscu. Mieszkania są bardzo eleganckie, dobrze wyposażone i w doskonałej lokalizacji.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą u mnie jest, aby było morze. Kocham morze, ten wiatr we włosach, morską bryzę i klimat. Świetną okazją do zwiedzeniu kilku wysp greckich jest czarter jachtów luksusowych http://www.bluecharter.pl/ Blue Charter to renomowana polska firma, która już od ponad 12 lat oferuje wszystkim chętnym osobom wynajem ekskluzywnych jachtów w Grecji. Pomysł na tę rodzinną markę narodził się z wielkiej pasji do pływania oraz chęci podzielenia się tymi niezwykłymi chwilami na wodzie również z innymi osobami.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jeszcze pracuję - wielkimi krokami zbliża się natomiast mój urlop. Nie wiem jeszcze gdzie go spędzę, ale najprawdopodobniej będzie to Albania. Tutaj: https://www.tourismpoland.pl/ natknąłem się na ciekawy artykuł opisujący atrakcje się w niej znajdujące i jestem pod wrażeniem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: