FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nocne kluby - chodzicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paatryk190

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 12:06 pm    Temat postu: Nocne kluby - chodzicie? Odpowiedz z cytatem

Chodzicie czasami do nocnych klubów, aby zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy? - jakie macie wrażenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ignacyy91

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zwykle kluby nocne, to ze znajomymi często do nich zaglądamy, a jeśli mowa o klubach z tancerkami, to zazwyczaj jedynie w czasie wieczorów kawalerskich - to dobra opcja na zorganizowanie takiej imprezy. Tutaj http://www.carmel-club.pl w Krakowie mają dobry klub, dość ekskluzywny, z ładnymi tancerkami i sporym wyborem alkoholi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sprawdzana

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie, ale mam znajomych w pracy, którym nieobca jest taka rozrywka. Wszystko jest dla ludzi, więc dlaczego by nie spróbować? Powiem szczerze, że znam nawet jeden klub w Warszawie. Nazywa się New Orleans Club . Jechałam tam z bratem , by omówić kawalerski. Przejazd taksówką mieliśmy za darmo. Właściciele są naprawdę mili i ekskluzywni.
Powrót do góry
Hedonistek

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie uczęszczam i w sumie nie zamierzam uczęszczać
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, kilka razy byłem w nocnym klubie i bardzo mi się podobało Very Happy Najczęściej odwiedzam klub https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/ i powiem Wam, że to naprawdę eleganckie i luksusowe miejsce. Pyszne drinki, piękne dziewczyny i naprawdę świetny klimat... Nawet moja dziewczyna lubi tam wpadać na drinka Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: