FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenia, warto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasztanek

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 11:07 am    Temat postu: Szkolenia, warto? Odpowiedz z cytatem

Przeglądam właśnie ofertę Sudhara Polska na szkolenia dla przemysłu i jest kilka, które wydają się fajne. Zastanawiam się czy udział w takich szkoleniach ma sens i jak to przekłada się na naze doświadczenie? Warto brać ten kierunek rozwoju pod uwagę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już sam fakt zainteresowania szkoleniami jest godny pochwały. Oczywiście, że warto. Trzeba jednak wybierać kursy odpowiednie do branży lub aktualnych zainteresowań. Można też wybiegać w przyszłość i patrzeć na szkolenia pod kątem ewentualnego rozwoju, awansu czy założenia własnej firmy. Ja bardzo chętnie korzystam z oferty https://grupaprogres.pl/szkolenia/ . Znajdziesz tu bardzo wiele ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Malukka

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jak najbardziej. Każde szkolenie wzmacniające nasze umiejętności jest przydatne.
rybitwa

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto robić różne szkolenia w swojej branży. Dzięki temu możemy znaleźć na przykład lepiej płatną pracę. Zawodowym kierowcom polecam kurs adr lublin: https://kursadr.lublin.pl/. Poszerzanie kompetencji jest kwestią bardzo istotną.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto. W końcu na takich wydarzeniach jesteście w stanie opanować dodatkowe umiejętności, czy zdobyć nową, bardziej aktualną wiedzę. Takie szkolenia jak https://www.dsi-edu.com/ najlepiej pokazują, w jakim warto iść kierunku. Pamiętajcie, że bez aktualnej wiedzy, nie będziecie w stanie świadczyć usług na odpowiednim poziomie.
Powrót do góry
Oseai21

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto rozwijać się w danej dziedzinie jeśli jesteśmy tym zainteresowani.

__

timegroup opinie
Powrót do góry
gawronski123

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto. Robię na przykład właśnie http://kursnapilota.pl/kurs-na-pilota-drona/ i mam nadzieję, że będą z tego pieniadze
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem udział w szkoleniach jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż nie tylko pozyskać możemy nową wiedzę, ale również umiejętności praktyczne. Oczywiście wiele też zależy kto prowadzi dany kurs, ale ja ostatnio po szkoleniu z bezpieczeństwa dowiedziałem się na prawdę wiele. Wykorzystać to można później na prawdę efektywnie w pracy codziennej Wink
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno byłam na szkoleniu z efektywnej komunikacji z klientem prowadzonym przez jakże charyzmatyczną postać Tomasza Gralaka https://www.tgtraining.pl/efektywna-komunikacja-z-klientem/ . Świetna organizacja, zero nudy. Bardzo dużo ze szkolenia wyniosłam i jestem pewna, że przyda mi się w codziennej pracy i nie tylko. W ofercie TG Training widziałam również utajniony audyt jak i szkolenia z technik sprzedaży.
Powrót do góry
Denvers

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto poszerzać swoją wiedzę, a tu szkolenia są idealne Smile
monikabert90

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denvers napisał:
Zawsze warto poszerzać swoją wiedzę, a tu szkolenia są idealne Smile

Zgadzam się z Tobą. Ja staram się raz na jakiś czas wziąć udział w jakimś przydatnym szkoleniu. Ostatnio jestem trochę zabiegana i myślałam o jakimś kursie on-line. Trafiłam na całkiem atrakcyjną ofertę firmy szkoleniowej Kar Group na ich stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać wybór szkoleń jest tam bardzo szeroki, można też wybrać właśnie takie kursy w wersji on-line. Czy ktoś z Was miał wcześniej z tą firmą do czynienia? Warto się tam zapisać na takie szkolenie?
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, czy będą mogły przydać Ci się w codziennej pracy. Jeżeli o mnie chodzi to ja ostatnio byłem na dodatkowym szkoleniu z podstaw obsługi ZwCAD, który zdecydowanie mogę polecić jeżeli chodzi o poziom obsługi, profesjonalizm w podejściu i przygotowanie. Do tego osobom, które zajmują się wykonywaniem projektów również podrzucam link https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-opis-skrocony/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html gdzie możecie zobaczyć jak ten CAD się rozwija oraz sprawdzić go na pełnej darmowej wersji próbnej.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dane szkolenie może nam realnie pomóc podnieść swoje kwalifikacje, to oczywiście że warto
Powrót do góry
koffi

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedlińska, też tak uważam. Ważne jest by wciąż podwyższać swoje kwalifikacje, bądź nawet szukać czegoś co da nam poczucie większego spełnienia. Np. taki kurs na trenera personalnego Katowice to ciekawy pomysł na nowy zawód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: