FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Japońskie noże

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katarzyna.janus93

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 9:36 am    Temat postu: Japońskie noże Odpowiedz z cytatem

Witam

poszukuję sklepu internetowego z japońskimi nożami kuchennymi. W zasadzie w Internecie jest kilka sklepów, które mają takie w swojej ofercie, jednak boje się, że zakupie jakiegoś bubla. Moją uwagę przykuły dwa sklepy - smakprostoty.pl i prestizowakuchnia.pl Po opisach sądze, że goście znają się na rzeczy. Opisy sprawiają wrażenie profesjonalnych. Ktoś spośród Was zamawiał coś z któregoś z tych sklepów i ze spokojem może polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olekk_5

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę tobie zaproponować sklep https://www.japonskienoze.pl znajdziesz tam zarówno markowe noże kuchenne, jak i noże ręcznie kute przez japońskich mistrzów. W ofercie posiadają profesjonalne noże do gastronomii, do mięsa, myśliwskie czy wielowarstwowe.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie noże w kuchni to na pewno fajna sprawa. Niemniej jednak myślę sobie, że warto pomyśleć także o innych przydatnych artykułach i akcesoriach. Szeroki ich wybór znajdziemy na https://sklep.technica.pl . Wybór w tym przypadku jest bardzo szeroki, a co więcej stawiając na tą ofertę, nie tylko domową kuchnię, ale też każdy lokal gastronomiczny, możemy wyposażyć kompleksowo.
Powrót do góry
Kiru

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z japońskich noży polecam Miyabi https://ballarini.pl/nasze-marki/miyabi
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są bardzo ostre? Dlaczego wybieracie akurat te?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: