FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Części samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markus32

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też w tym czasie wymienić wycieraczki samochodowe które niestety bardzo często zaniedbujemy, dlatego ze swojej strony śmiało mogę polecić Ci abyś sprawdził ofertę producenta Visee, który przygotował szeroki wybór modeli i wersji dla aut osobowych, ciężarowych ale również autobusów. Do tego wykorzystali porządne metalowe mocowania i pióra pracują stabilnie jednocześnie równomiernie zużywając się na całej długości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto takie rzeczy zamawiać przez internet. Tak na pewno sporo zaoszczędzicie na takich zakupach. Ja w sumie powierzam wybór części mojemu mechanikowi, sam kupuje tylko rzeczy do car detailingu na https://bigblock.pl Wkręciłem się już dosyć w ten temat.
Powrót do góry
pankonferencja

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Very Happy

Ja poszukuje stacji multimedialnej do mojego samochodu. Poczytałem już trochę na ten temat i jestem w zasadzie zdecydowany na produkt od firmy Pioneer - avh-g210bt. Czy ktoś z Was miał może z nim styczność? Jest warty swojej ceny?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali dobrej jakości akumulatorów do każdego typu auta typu osobówka, ciężarowy, pojazdy rolnicze, ciągniki itp. to polecam od marki http://www.autopart.pl/ . Słyszałem same pozytywy + mechanik mi polecał.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej coś zregenerować niż wymieniać. Ja tak zrobiłem z dpfem i nie żałuję. Wszystkim zajęli się w serwisie TurboSpec w Rakszawie i kosztowało mnie to o wiele mniej, niż jakbym decydował się na wymianę.
Powrót do góry
pankonferencja

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej zmotoryzowani na tym forum, to znowu ja! Very Happy

Potrzebuje nadkole przednie lewe Giulia - Alfa Romeo to mój samochód.
Może ktoś z Was ma na sprzedaż, może być używka. Ew. może znacie jakiś sklep, w którym znajdę taką część? Szukam i szukam, znaleźć nie mogę.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi Wink
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WItam wszystkich zmotoryzowanych.
Mam do was sprawę ponieważ potrzebuje w swoim samochodzie przerowadzić zabieg pod tytułem wymiana szyb samochodowych lublin . Zauważyłem ostatnio dość duże pęknięcie i niestety ale szybę trzeba będzie wymienić. Poszukuję zatem warsztatu, który ma na stanie szyby samochodowe lublin do wszystkich samochodów i przeprowadzi wymianę na miejscu. Pomożecie?
Powrót do góry
angelinajos

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już potrzebuje części samochodowych to ja kupuje je w sklepach stacjonarnych. Nie zamówiłabym części samochodowych przez internet. W Żarach znajduje się dobry sklep z częściami samochodowymi - https://moto-fart.pl/. Ostatnio kupowałam tam akumulator do mojego samochodu.

Ostatnio zmieniony przez angelinajos dnia Pon Mar 25, 2019 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
iśka1

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znów części samochodowe online już od dłuższego czasu kupuję. Sklep też już nie raz sprawdzony https://superparts.pl/ , nie narzekam ani na realizację, ani na czas wysyłki. Wręcz przeciwnie, jestem zadowolona. Jeśli chodzi o asortyment to jest bardzo duży.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupować części używane ale oryginalne. Ojciec mnie nauczył tej teorii bo takie części oryginalne są dużo bardziej trwałe. Dlatego jeśli chodzi o auto części to często zaglądam tutaj: https://mamauto.pl/.
Powrót do góry
brzózka

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje Volvo oddaje zawsze do sprawdzonego warsztatu - Volvos w Świętochłowicach
Powrót do góry
upos1

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy skup samochodów https://dab-car.pl/malopolskie/skup-aut-krakow/ w Krakowie przyjmuje również części samochodowe czy tylko auta?
Powrót do góry
trenol

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, wiecie może gdzie dostanę Akumulatory z lewym plusem? Potrzebuję dokładnie taki do mojego samochodu i nie wiem gdzie najlepiej się w niego zaopatrzyć. Nie znam się zupełnie na motoryzacji tak więc liczę na waszą pomoc, dawajcie znać jeżeli przyjdzie wam coś do głowy
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno w sieci napatoczyłam się na informacje w tym temacie na blogu - Lider-auto .To wyjątkowo mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim wiele doedukować. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne fajne artykuły.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: