FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wesele - Warszawa i okolice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violetta

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście z pełnym przekonaniem mogę polecić catering z Bistro Wiejska - dania świeże, bardzo kolorowe i smaczne, a do tego wszystko przywiezione na czas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netefix

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naatomiast mogę polecieć slę weselną w Kaniach - Dom Weselny Astoria Smile Nie dość, że ceny są tam w porząadku, to w dodatku sala wygląda bardzo ładnie, natomiast serwowane potrawy są smaczne. To wszystko sprawia, że wesele jest udane.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaproszenia? Robiłyście same czy zamawiałyście przez internet? Piękne wzory widziałam ostatnio na stronie https://www.zapi.pl/ i przyznam, że bardzo spodobało mi się wiele z nich. Ale jednak takie zaproszenia zrobione samemu będą zapewne bardziej docenione przez gości. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, niestety nie znam takich sklepów. Na moim weselu obsługa barmańska imprez zajęła się wszystkim, łącznie z zaopatrzeniem wesela. Może popytaj wśród znajomych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eptolo

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wieliszewie jest cudownie usytuowany lokal który nazywa się Smaki Życia, miejsce rewelacja, położone w przepięknej i malowniczej okolicy. Do tego sama organizacja wesela, rewelacja - wszystko szybko ale porządnie. A jedzenie smaczne w formie bufetu, uwielbiam na weselach bufet! W tedy można nabrac czego się chce do jedzenia
Powrót do góry
midek

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej zrobić wesele gdzieś poza miastem? Wśród zieleni, w ciszy. To chyba lepsze rozwiązanie?
Antoni21

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się zastanowić, w którym kierunku będziecie chcieli pójść, jeśli chodzi o wesele. Ja bym postawić na profesjonalistów, bo dzięki temu nie ryzykujecie, że coś wyjdzie nie po Waszej myśli. Jeśli szukacie barmana, to najlepiej takiego, który ma skończone kursy w stylu http://msbis.com/szkolenia-i-kursy/szkolenie-barmanskie To da Wam dużo spokoju w tym stresującym dniu.
Powrót do góry
mefiu34

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem grupowicze,
Ja na swoje wesele chciałbym zamówić firmę, która zajmuje się obsługa barmańska wesel .Z wszystkich atrakcji weselnych ta spodobała mi się najbardziej ponieważ jestem wielkim fanem alkoholi kolorowych i różnego rodzaje drinków. Tak więć poszukiwany jest barman na wesele , dajcie znać jeżeli znacie kogoś takiego Smile
Powrót do góry
Melaska

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman na wesele to bardzo fajna atrakcja. Według mnie warto to przemyśleć tak samo jak i wynajęcie fotobudki. Dzieki niej goście będą sie świetnie bawić, a przy okazji wyniosą z wesela pełno fajnych, śmiesznych zdjęć. Zobaczcie sobie sami ofertę od http://fotobudazwooda.pl Może też przekonacie się do takiego rozwiązania.
Powrót do góry
robinka

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 km od centrum Warszawy miesci sie super sala weselna, Tango https://tangowesela.pl/ siostra tam wlasnie organizowała i powiem wam, ze jestem pod wrazeniem przebiegu calej imprezy, swietna kadra, super ludzie tam pracuja, wszyscy dokladali wszelkich staran, zeby sie udało jak najlepiej, siostra zachwycona, goscie zadowoleni, jak bede brala slub to tez tam, tylko ze ja chce plener, na szczescie i to maja w ofercie
Powrót do góry
gina5

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ważny i wyjątkowy dzień w życiu każdego, dorosłego człowieka. warto aby był uwieczniony z pasją, ciekawym pomysłem i od początku do końca. takie usługi proponuje https://www.patrykwolanski.pl który z pomysłem, zaangażowaniem i pasją nada ten chwili wyjątkowości i finezji.
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ludzi w dzisiejszych czasach decyduje się na zorganizowanie wesela w plenerze. Takie ogrody mają naprawdę dużo zalet, ale jedną wadę. Nie ma tam kuchni, więc nie można ugotować posiłków. Trzeba więc zamówić catering na ślub w poznaniu Jest to naprawdę dobrym rozwiązaniem, bo jedzenie oferowane przez takie firmy jest przepyszne. Mi osobiście bardzo podobało by się takie wesele i chciałabym chociaż raz pójść na coś podobnego, żeby zobaczyć jak wygląda to na żywo.
Powrót do góry
fomith

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam wesele w plenerze. Nie ma co się pchać do centrum Smile
Powrót do góry
aaa4

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wybieram plener:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Drazin22

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Warszawie wesele najlepiej zrobić?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: