FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak rozkręcić biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pankonferencja

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem ostatnio w telewizji, że ważne w każdej firmie ważne jest również przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy. Czy wiecie czym charakteryzują się działania z tego zakresu oraz co grozi za pranie brudnych pieniędzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olszaa

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co kto lubi, ale dość dobrze sprawują się szablony z Szybkie CV. Mało formatowania, a efekt końcowy bardzo zadowalający.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnego rodzaju reklamy też się na pewno przydadzą. Możesz odwiedzić sklep z gadżetami reklamowymi https://gadzetix.pl/, może u nich coś wybierzesz. Opcji reklamowania swojej firmy jest całkiem sporo i warto je wszystkie poważnie rozważyć.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że franczyza to dobry pomysł na pierwszy biznes. Cuk ma dobre warunki, a sprzedaż ubezpieczeń to stały zarobek.
Powrót do góry
Larsi50

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba po prostu trafić w rynek ze sprawdzonym towarem.

__

http://www.nowechlodnice.pl/uszkodzenie-a-regeneracja-chlodnicy-wody/
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że rozkręcenie biznesu wiąże się z promocją firmy. Jak ogarnąć taka promocje firmy? W jakis sposób to robić? Szukam ciekawych sposobów i znalazłam taki artykuł https://www.infobrokering.com.pl/jak-promowac-firme Co sądzicie>?
Powrót do góry
Pegasus

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej odezwać się do odpowiedniej firmy zajmującej się marketingiem internetowym.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swojej firmie nie musimy się nigdy martwić o pieniądze, bo teraz takie rozwiązanie www.finiata.pl pozwala na korzystanie z pieniędzy kiedy chcemy i ile chcemy. Warto sprawdzić, czy nie skorzystać z takiej pomocy. To odnawialna linia finansowania. Dzięki temu zawsze mamy gotowke.

Ostatnio zmieniony przez listek5 dnia Czw Mar 21, 2019 8:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gabicv

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej dopasować reklamę do swojej grupy docelowej i do jej zainteresowań. To niby takie oczywiste, ale czasami najtrudniejsze do zrealizowania. Ale czasami np. bardziej opłaca się wykorzystać tradycyjne środki i formy reklamy, a czasami lepiej zainwestować w nowszą technologię. Poza tym jeszcze faktycznie dobrze jest wykorzystać jakieś lokalne media i znane twarze do promocji, bo można na tym też całkiem sporo zyskać Smile
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem o franczyzie w branży ubezpieczeń. Otwarcie multiagencji cuk , to koszt jak na tą branżę tylko 15 tys a warunki współpracy wyglądają korzystnie.
Powrót do góry
audik

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast bawić się w pożyczki i kredyty, można spróbować inne metody na rozkręcenie biznesu. Leasing zalety ma bardzo przekonujące, więc może warto najpierw tego spróbować?
Powrót do góry
vurta10

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o system rejestracji czasu pracy, co uznaję za świetny pomysł. Smile masz wszystko czarno na białym, nie masz problemu z myśleniem o tym ile dany pracownik pracuje, bo wiesz wszystko.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też zastanowić się nad tym, aby otworzyć swoje laboratorium. Polecam Ci zapoznać się ze stroną Dan Lab, oni mają w ofercie na przykład krzesła laboratoryjne: https://danlab.pl/nasze-produkty/meble-i-dygestoria/krzesla-laboratoryjne/. Bez problemu wyposażysz u nich całe swoje laboratorium.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że do rozkręcenia biznesu potrzebny jest biznes plan, tak samo jak przy jego rozkręcaniu. Bez odpowiednich inwestycji się nie obejdzie. Zatem trzeba znaleźć środki na ten rozwój. Jeśli sami nimi nie dysponujemy warto poszukać dotacji. Ja na przykład korzystałem ze środków funduszu unijnego kiedy kupowałem analizatory chemiczne z oferty https://www.metrohm.com/pl-pl . Warto spędzić trochę czasu na szukaniu odpowiednich możliwości.
Powrót do góry
pawefelek

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zaczął od dobrego biznes planu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 23 z 30

Skocz do: