FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Malowanie..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marla

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 3:44 pm    Temat postu: Malowanie.. Odpowiedz z cytatem

Witam. Właśnie jestem na etapie wyboru farb do mieszkania. Zastanawiam się nie tylko nad kolorami, jakie wybrac, ale także na jakiej firmy farby się zdecydować. Spory wybór farb jest na stronie https://www.bricoman.pl/farby-srodki-do-drewna/farby-do-scian-sufitow-fasad-grunty-pigmenty/farby-kolorowe-do-scian i co najlepsze, jakbym u nich kupiła nie musiałabym jeździć po marketach i tracić czas. Macie jakieś swoje sprawdzone typy jeśli chodzi o firmę? Albo może którąś mi od razu odradzicie? Co do kolorów to jestem tylko zdecydowana, że mają to być jakieś delikatne pastele - bo one praktycznie do wszystkiego pasują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesiu999

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również będę wdzięczny za wszelkie wypowiedzi na ten temat Wink
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malowałam pół roku temu całe mieszkanie farbami dulux easycare i jestem zadowolona z nich. Przede wszystkim po okresie pełnego schnięcia (28 dni) każdy brud udaje mi się łatwo zmyć, robię to delikatnie ściereczką nasączoną wodą z mydłem. Dwa te farby są hydrofobowe - odpychają od siebie płynne zabrudzenia - przy dzieciach i psach bardzo przydatna funkcja. Trzy mają mnóstwo kolorów do wyboru i przystępne cenowo są.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam oddać malowanie w ręce fachowców. Sprawdzona ekipa malarzy nie tylko wykona dobrze usługę ale też pomoże w wyborze farb, gładzi etc. Ja mieszkam na terenie Warszawy i tu mamy sprawdzony zespół z http://uslugi-malarskie.warszawa.pl/ . Pewni, fachowi, cenę liczą za metr kwadratowy.
Powrót do góry
Patrycy84

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, sami nie pomalujemy wszystkiego tak dobrze jak zrobiłby to fachowiec. Myśle, że fajnie zainteresować się aparatami natryskowymi np. https://krautzberger.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: