FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Własna firma transportowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monkas

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 8:45 pm    Temat postu: Własna firma transportowa Odpowiedz z cytatem

Mąż zstanawia się nad pójściem "na swoje" i planuje otworzyć własną firmę transportową. Kilkanaście lat pracuje już w takiej firmie więc pewne doświadczenie już ma. Zastanawiamy się teraz jakie sprzęty będą mu najpotrzebniejsze? Czy na przykład taka waga: http://www.kersh-wagi.com.pl/ będzie dobrym pomysłem żeby sprawdzić czy samochód nie jest przeciążony? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Mam nadzieję że wszystko pójdzie po jego myśli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Erimir

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chce się brać za transport niech uzbroi się w nerwy i cierpliwość. Taka waga jest podstawą, na początku powinna wystarczyć. Niech próbuje ale z rozwagą, ten rynek nie wybacza błędów.
Powrót do góry
Tonfik

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślałem kiedyś o otwarciu własnego transportu. Niestety kumpel mnie uprzedził i doszedłem do prostego wniosku. Gary move out, take my away... Nie da się zarobić na tym nie poświęcając przy okazji każdego całego dnia. Ciężka praca, tylko dla nielicznych.
Powrót do góry
pavlo12

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się na tym znasz to możesz jak najbardziej spróbować.
Powrót do góry
Trysu

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Zajrzyj na blog make transport easier który prowadzę, poruszałem tam dużo tematów związanych z transportem, prowadzeniem takiej małej działalności, oraz historiami jakie mogą się przytrafić. Powinno to ci trochę rozjaśnić sytuację.
Powrót do góry
Branus

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe tematy tam poruszasz ale nie wychodzą one po za schemat który panuje na wszystkich motoryzacyjnych blogach. Za mało ciebie w tym wszystkim, druga Wikipedia nie jest nikomu potrzebna Wink
Powrót do góry
Barancyk

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby firma dobrze funkcjonowała moim zdaniem ważne jest bezpieczeństwo. Warto się zabezpieczyć na wypadek nierzetelnych kontrahentów. W razie pomyłki przydaje się jednak wiedza na temat odzyskiwania należności, bo niestety niewypłacalność klienta może zakończyć się naszą niewypłacalnością, a jak wiadomo, nie na tym nam zależy.
Powrót do góry
redboy87

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś można starać się o kredyt dla firm w łatwiejszy sposób niż jeszcze kilka lat temu. Patrząc tutaj - https://www.expander.pl/dla-firm/kredyty/ można zauważyć, że nasza szansa na pomyślne rozpatrzenie wniosku wzrasta. Aż serce sie cieszy!
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest duże zapotrzebowanie na tego typu firmy, bo nie ma aż tak dużo firm, które świadczą usługi transportowe na wysokim poziomie. Dobrym pomysłem jest wzięcie kredytu na taką firmę, bo tutaj https://multiinicjatywa.pl/kredyty-dla-branzy-transportowej jest bardzo dobra oferta kredytowa dla firm z branży transportowej.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc firmę transportową i przewożąc różne towary, zapewne przydadzą się Wam wysokiej jakości palety. Słyszeliście o firmie http://www.tefra.com.pl/ z Poznania? Jeśli nie, to polecam zapoznać się z ofertą na ich stronie. Oferują oni palety euro, palety przemysłowe, jednorazowe, drewniane, nadstawki paletowe i inne. Zajmują się nie tylko sprzedażą, ale również skupem. Działają na rynku już 26 lat i maja mnóstwo zadowolonych klientów Smile
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, co do tej firmy transportowej to wcale nie jest to takie łatwe, ale możesz poszukać doświadczenia próbując wpierw znaleźć pracę w takowej. Pamiętaj o ładnym CV - wbrew pozorom to wazny element rekrutacji, ja tu w temacie mogę polecić SzybkieCV.
Powrót do góry
tunczyk

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sukcesywnie dokupuje zbiorniki na paliwo w swojej firmie transportowej, bo wolę te mniejsze pojemności. To wszystko już kwestia indywidualna. Nie wiem jaką masz firmę. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do swoich zbiorników albo planujesz zakup, to koniecznie sprawdź sobie firmę PolOil. Myślę, że też doradzą ci, jaką pojemność wybrać na Twoje potrzeby. Są profesjonalni.
Powrót do góry
tele80

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się czy nie będzie dla Ciebie bardziej korzystnie podczas wykonywania pracy na zasadach Sprzedaż b2b. Polecam nieco bardziej zagłębić się w temat i poznać go od podszewki Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: