FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Twoje auto
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewage45

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mają dobre oferty.

__

Ładowanie akumulatora

Ostatnio zmieniony przez Ewage45 dnia Pon Mar 11, 2019 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
listek5

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawiacie często swoje samochody? Jakie usterki macie najczęściej? Z każdą poradzi sobie ten warsztat http://www.automix-lodz.pl/ Fachowcy znają się na samochodach i solidnie podchodzą do swojej pracy.
Powrót do góry
kolezanka004

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że zakup koła aluminiowe się opłaca? Smile bo zastanawiam się nad zmianą, ale przyznam szczerze, zielona jestem w tym temacie. ;/
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie kupić nowe auto, to ja polecam brokera - https://simplycar.eu/oferta-tanie-samochody-z-salonu/ . Wyszukują dla Klienta auta, które są korzystne cenowo. Negocjują też kwoty, zajmują się wszystkimi procedurami etc. To bardzo wygodne, bo sami nie musimy wertować ogłoszeń auto - moto.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również na wiosnę wymienić wycieraczki samochodowe tym bardziej, że w tym okresie deszcze oraz burze są dość częstym zjawiskiem. Jeżeli chodzi o sam wybór to tutaj zdecydowanie jestem za producentem Visee który posiada dość szeroki wybór modeli, do tego bardzo dobre ceny i co ważne zadbał zarówno o wykonanie mocowań, zastosowaną mieszankę gumową oraz stelaż piór który trzyma je stabilnie i pozwala równo usuwać całe zabrudzenia, czy wodę nawet z silnych opadów.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O auto trzeba przede wszystkim regularnie dbać. Polecam więc zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji samochodu. Dobrym pomysłem będzie na przykład taki cleaner ścierny: https://sklep.car-spa.pl/cleanery/carpro-essence-cleaner-scierny-z-zawartoscia-kwarcu-1l. Słyszałam o nim same dobre opinie.
Powrót do góry
marekjan

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie części do swoich samochodów? Mnie niestety niedawno akumulator padł i byłem zmuszony wybrać się do najbliższego sklepu motoryzacyjnego w Warszawie. Powiem Wam, że ceny auto części w większości sklepach samochodowych w stolicy są dosyć wysokie. Całe szczęście ja wybrałem się do sklepu, w którym ceny jeszcze nie były aż odstraszające haha Very Happy

Ostatnio zmieniony przez marekjan dnia Wto Mar 26, 2019 10:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dbacie o swój samochód? Ja w razie potrzeby oddaje wóz do serwisu Habenda w Łodzi, gdzie szybko diagnozują problem i radzą sobie z nim. Polecam każdemu takie rozwiązanie, bo wtedy auto służy długo i względnie bezproblemowo.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jenks napisał:
A jak dbacie o swój samochód? Ja w razie potrzeby oddaje wóz do serwisu Habenda w Łodzi, gdzie szybko diagnozują problem i radzą sobie z nim. Polecam każdemu takie rozwiązanie, bo wtedy auto służy długo i względnie bezproblemowo.

Oddanie auta raz na jakiś czas do serwisu to z pewnością bardzo dobry pomysł, oczywiście przy założeniu, że serwis ten ma dobrą reputację i pracujący w nim ludzie znają się na swoim fachu. Osobiście przerobiłem już parę opcji i różnie z tym niestety bywało. Od dłuższego czasu oddaję swoje BMW do niezależnego serwisu, jak ktoś tutaj jest z Warszawy to gorąco polecam: https://www.autoreduta.pl. Akurat z nimi mam bardzo dobre doświadczenia, szczególnie na tle przejść, jakie miałem z tym samochodem Wink.
Powrót do góry
trado

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim, niestety ale mam ostatnio bardzo duże problemy z samochodem, muszę powymieniać w nim jakieś części, na http://ucandopl.cabanova.com/ widziałem już ofertę dobrego sklepu internetowego, zastanawiam się tylko czy to na pewno dobry pomysł. Może lepiej jednak kupić gdzieś w sklepie stacjonarnym, co sądzicie
Powrót do góry
wespazja

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła w sklepie stacjonarnym
audik

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem zdarza się, że bardzo musimy kupić samochód, np. dla firmy, a chwilowo nie mamy wystarczająco gotówki. Wówczas rozsądnym rozwiązaniem jest leasing. Nie mamy jednak pewności, czy zostaniemy pozytywnie zweryfikowani. W takich przypadkach przyda się pomoc brokera przy niewystarczającej zdolności leasingowej.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór różnych kosmetyków samochodowych można też znaleźć na stronie https://glossfactory.pl/. Warto zajrzeć do tego sklepu internetowego i rozejrzeć się trochę bardziej. Moim zdaniem ich propozycje są bardzo ciekawe, a ceny są przystępne.
Powrót do góry
zwinka

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najróżniejsze akcesoria samochodowe znajdziesz też na stronie https://www.carmager.com/. Zdecydowanie warto się im bliżej przyjrzeć. Kupisz u nich miedzy innymi maty na siedzenia, pokrowce czy różnego typu dywaniki.
Powrót do góry
uważna

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam samochodu z wyboru - uważam, że to bardzo nieekologiczny środek transportu. Dlatego korzystam z transportu miejskiego; tanio i ekol.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: