FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barancyk

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gregsonix1 napisał:
Bardzo wiele zależy w jakim stanie chcemy zakupić mieszkanie, gdyż niektórzy deweloperzy posiadają różnorodne standardy wykończenia. Niektórzy oferują również wykończenie pod klucz, w którym kupujemy mieszkanie i możemy się do niego od razu wprowadzić Wink Wiele też zależy ile to kosztuje, gdyż czasami lepiej kupić w stanie deweloperskim i samemu urządzić Wink Ja tak zrobiłem i zakupiłem mieszkanie od dewelopera, którego wizytówkę znalazłem na stronie https://polnord.site123.me/ - wiele też zaoszczędziłem na wykończeniu, gdyż nie musiałem płacić fachowcom za pracę, gdyż wiele umiem samemu zrobić Wink

Też się zdecydowaliśmy na ich mieszkanie w studio morena i jak na ten moment nie narzekam na firme ale poczekamy do odbioru to ocenie, teraz moge polecić a iecej powiem jak trochę pomieszkam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co zwracacie uwagę szukając mieszkania dla siebie? Znajomy wysłał mi artykuł o 10 rzeczach, które trzeba sprawdzić http://budnews.pl/o-co-pytac-przy-kupnie-mieszkania-10-rzeczy-ktore-trzeba-sprawdzic-kupujac-mieszkanie/ dla was też są istotne? Zdarzyły się wam jakieś trudne sytuacje z tym związane?
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że inwestycja w nieruchomości to super na inwestycję. Sam zresztą kupiłam z mężem niedawno apartament lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Uważam, że była to świetna inwestycja, ponieważ apartament będzie idealny pod wynajem. Juz własciwie od kilku miesięcy wynajmujemy i nawet teraz poza sezonem sa chętni
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. Pamiętajcie, że na rynku w ostatnich latach jest sporo nowych inwestycji, więc jest w czym wybierać. Jak dla mnie, warto postawić na takie mieszkania jak https://toscom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/ bo czuję w nich spory potencjał. Ale pamiętajcie, że ostateczna decyzja zawsze leży po Waszej stronie.
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz każdy chce mieszkać w atrakcyjnych lokalizacjach i nowoczesnych mieszkaniach, takich wiele nie ma w przystępnych cenach, mi się podobają inwestycje które buduje atal bo zwykle spełniają moje oczekiwania
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Z mężem kupiliśmy mieszkanie od http://orion.lublin.pl Dobry układ przestrzenny, sensownie rozmieszczonyy. Zagospodarowane osiedle, w pełni bezpieczne i przyjazne dla dzieciaków, w sąsiedztwie dużo zieleni i dobra lokalizacja, blisko sieci komunikacyjnej. Polecamy!

Ostatnio zmieniony przez Bernwald3 dnia Czw Lut 28, 2019 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkania na wynajem to spoko sprawa. Ja kupiłam w krakowie mieszkanie pod wynajem dla studentow. A lokum pomoglo mi znalezc biuro abc dom.
Powrót do góry
Tomasz44

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem jest ok. Warto jednak zawsze brać od właściciela niż pośrednika pomijając koszty pośredniczenia. Często są one pokrywane przez kupującego a dla studenta 2000 zł plus to raczej nie mało Smile
Daria66

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że im wcześniej przeprowadzicie się na swoje tym lepiej. Wiadomo, że nie zawsze da się to zrobić tak jakby się chciało, ale zawsze można podeprzeć się jakimś kredytem. Wszystko co musicie wiedzieć o kupowaniu mieszkań znajdziecie na https://noweklucze.pl/artykuly Ostatnio czytałam tam, o tym jak upolować tanie mieszkanie. Sposób działania jest naprawdę dużo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: