FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak przechowywać dane?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maycek

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 7:16 pm    Temat postu: Jak przechowywać dane? Odpowiedz z cytatem

Decydując się na pracę z wykorzystaniem chmury trzeba dobrze zapoznać się z ofertą dostawcy. Bezpieczeństwo przechowywanych danych jest priorytetem jeśli są to pliki, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Ja sam miałem dylemat mimo że jestem na bieżąco z nowymi ofertami dostawców. Ostatecznie jednak po dokładnym skonkretyzowaniu swoich potrzeb zdecydowałem się na jeden z pakietów dostępnych na tej stronie https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx i korzystając już od dłuższego czasu mogę powiedzieć, że jestem zadowolony i spokojny o bezpieczeństwo swoich danych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liczydelo

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje dane przechowuję na dysku zewnętrznym w sejfie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edward.kalicy

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
kazimierz33

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ważne dane powinien przechowywać w sejfie.Tylko ile osób tak naprawdę ma takie ważne dane w swoim posiadaniu.
alamakota2018@outlook.com

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 5:29 pm    Temat postu: sejf Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to odpowiednie rozwiązanie żeby przechowywać drażliwe dane. Nie tylko sejf na zewnętrznym dysku jest dobrym rozwiązaniem chmury internetowe, niektóre są bardzo dobrze chronione
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczydelo, dysk+ sejf to może dość kosztowne rozwiązanie ale fakt faktu najbardziej pewne. Jeśli jesteś posiadaczem sejfu, możesz mi podpowiedzieć ile kosztuje takowy "mebelek"? Ja jestem zainteresowany sejfem do biura, kilka takich, które i pod kątem bezpieczeństwa i wizualnie by pasowały oglądałem w necie na https://www.hartmann-tresore.pl/branze/architekci-wnetrz-i-obiektow/ ale właśnie jedyne czego się obawiam to cena, także byłbym Ci wdzięczny za informację ile średnio musiałbym włożyć w to pieniędzy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: