FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kremy nawilżające

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 7:32 am    Temat postu: Kremy nawilżające Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jestem zakręcona na punkcie kosmetyków naturalnych i jestem ciekawa co się u Was najlepiej sprawdziło. U mnie póki co najlepiej wykazał się krem nawilżający Calluna Medica, moja twarz teraz jest nawilżona, odżywiona i gładziutka. A Wy jakich kosmetyków używacie, jakie się u was najlepiej sprawdziły ? Jestem ciekawa czy coraz więcej osób interesuje się naturalnymi kosmetykami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jedlińska

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale kosmetyki naturalne sporo kosztują
Powrót do góry
Kamix89

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy pamiętam miałam frasunek z własną skórą. Gdy weryfikowałam różne kosmetyki nieprzerwanie czyniły uczulenie na twarzyczce i całym ciele. Dosyć niedawno natknęłam się w necie na ekologiczne artykuły. Z dociekliwości zdobyłam niewiele produktów. Okazały się fantastyczne. Zero nadwrażliwości i cera promieniująca i rumiana. Zdecydowanie promuję Papatka.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas temu odkryłam doskonałe serum nawilżające do twarzy http://freshandnatural.pl/pl/pielegnacja-twarzy/nawilzajaco-wygladzajace-serum-do-twarzy-szyi-i-dekoltu i jak dotąd lepszego naturalnego komsetyku o takim działaniu nie znalazłam, jest bardzo wydajne i skuteczne
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skora musi byc nawilzona. Wlasnie od tego zaczynam dbanie o siebie. Mam sprawdzone kosmetyki. Nie zmieniam ich sobie czesto. Do ciala mam balsam z avokado HB i taki mi sie bardzo sprawdza. Skora musi byc nawilzona, by zdrowo wygladala.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marka Enilome ma w ofercie najróżniejsze kremy do twarzy, jak na przykład ten krem nawilżający: https://www.doz.pl/apteka/p134480-Enilome_Healthy_Beauty_Green_krem_nawilzajacy_50_ml. Są to dermokosmetyki przeznaczone do cery wrażliwej. Myślę, że warto wypróbować te produkty.
Powrót do góry
FilipMok

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam tylko kremu nawilżającego do rąk Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: