FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dom czy mieszkanie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 9:54 am    Temat postu: Dom czy mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym poznać Waszą opinię. Uważacie , że lepszy jest dm czy mieszkanie?Chcę kupić mieszkanie i wynajmować je na weekendy/dłuższy pobyt. Jednak moja żona podpowiada mi, że dom będzie lepszą opcją. Co sądzicie o tych ofertach https://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html ? Interesuje mnie szczególnie ten w Oliwie. Liczę na Wasze podpowiedzi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
finansista

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepszy jest dom, daje o wiele więcej prywatności
viola918

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem lepszy jest dom
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieszkanie, to w stanie deweloperskim... Ciekawym rozwiązaniem są nowe apartamenty radom - myślę, że warto zdecydować się na zakup jednego z nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bogdan1980

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałem przez pewien czas taki dylemat, jednak później żona pokazał mi realizacje firmy DS Development Sp. z o.o. Sp. K. ul. Kalinowa 6, 81-198 Kosakowo http://www.dsdevelopment.pl/ znajdujące się w okolicach Gdyni i już wiedziałem - to będzie nasze miejsce, patrząc na apartamenty w Kosakowie.
Powrót do góry
ulkajanek

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałbym kupić dom jeśli byłoby mnie stać
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na początku myslelismy, ze bedziemy budowac dom, ale jak zobaczylismy ile formalnosci, to jednak nam sie odechciało :p Zgłosilismy sie do biura abc dom, ktore pomogło znalezc nam urokliwe mieszkanie w krakowie
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kupujesz mieszkanie polecam http://bbconstruction.pl/oferta/wykonczenie-mieszkan-pod-klucz/. Sam korzystałem z ich usług i razem z partnerką jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyglądu naszego gniazdka.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie inwestuję w mieszkanie w bloku.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w mieszkania jest bardzo opłacalna. Przecież mieskzania pod wynajem to teraz super opcja na zarobek! My z mężem niedawno zainwestowaliśmy w mieszkanie w Rowach nad Bałtykiem - apartament Lubicz. Jest w super lokalizacji i mamy mnóstwo zainteresowanych Wink
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem laikiem w sprawach mieszkaniowych i potrzebuje opinii. Znalazłam mieszkanie w nowej inwestycji które są w trakcie realizację chodzi mi o LifeTown – Kłobucka 6, Warszawa a znalazłam tą na stronie http://nexity.pl/ . Nie bardzo wiem na co zwracac uwagę przy zakupie mieszkania, wiec moze ktoś mi doradzi. Będę wdzięczna za wskazówki.
Powrót do góry
maleksandra

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chciał dom, ale nie wiem czz mi sie to uda, szczególnie że nie chcę pakować sie w kredyt. mam póki co mieszkanie wlasne, kiedyś sprzedam, więc może uda się dozbierać na ten wymarzony dom przed 40stką... Very Happy

inek

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o tym jaka forma mieszkania Cię bardziej interesuje. Jedni lepiej się czują w bloku, inni się tam duszą.
molena

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie jest tańsze i łatwo je sprzedać, albo wynająć. Myślę, że jest to lepsza inwestycja niż dom. Oczywiście wszystko należy dokładnie przemyśleć. Ciekawe osiedle, warte uwagi znajdziecie tutaj https://miasteczkogreenwood.pl . Miejsce super, cena ok. Poza tym rozkłady mieszkań bardzo fajne. Można naprawdę ładnie je urządzić. Blisko też są tereny zielone. Osiedle jest monitorowane.
Powrót do góry
marekjan

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie o wiele lepiej zainwestować w zakup nowego domu. Brak denerwujących sąsiadów, piękne okolice czego chcieć więcej? Na różnych stronach deweloperskich można znaleźć ciekawe oferty nowych domów. Ja swój dom w Mikołowie kupiłem stąd: https://www.dombud.pl/oferta/dom/mikolow
Całkiem możliwe, że jestem negatywnie nastawiony do mieszkań z bloku... Ale mam swoje powody o których nie chce za bardzo wspominać haha Very Happy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: