FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Utrzymanie świeżości jedzenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryszard

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 4:15 pm    Temat postu: Utrzymanie świeżości jedzenia Odpowiedz z cytatem

W jaki sposob utrzymać np. przystawki na konferencji jak najdluzej w jak najlepszym stanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nikitta

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od typu przekąsek.. wiele rzeczy niestety nie utrzymuje zbyt długo świeżości. Także oprócz klasycznego przechowywania w chłodni nic konkretnego nie polecę.
tulipanova

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję coś, co nie może się zepsuć i robię z tego tzw. koreczki. Często używam również przenośnych lodówek - gwarantują, że jedzenie dłużej będzie zdatne do spożycia.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

À propos potraw zdatnych do spożycia to nie mogę się powstrzymać i muszę Wam to napisać. Chodzi o warszawską Restaurację Akademię. Nigdy wcześniej nie byłam w takim lokalu, w którym wszystkie składniki są idealnie świeże, wspaniale skomponowane i pięknie podane. To wyjątkowe miejsce, w którym bardzo dbają o to, aby goście czuli się dobrze pod każdym względem. W takim właśnie przyjemnym klimacie wcinałam tam wczoraj gołąbki wege w sosie pomidorowym z kaszą jęczmienną i grillowanymi warzywami.
Powrót do góry
mawinaaanowa

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej kupić świeże jedzienie i podawać coś co się szybko nie zepsuje Very Happy
koperek

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie się ze mnie śmiać, ale poza lodówką na razie nic nie przychodzi mi do głowy Razz
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy czym nie każde jedzenie jest świeże, gdy kupujecie je w sklepie. Dotyczy się to szczególnie mięs. Właśnie dlatego powinniście kupować w takich miejscach jak http://www.kiszeczka.pl gdzie macie pewność, że wszystkie wędliny będą najlepsze jakości. Pomyślcie nad tym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: