FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
studia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaska.bak

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 11:44 pm    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam prawo i właśnie robię testy z prawa cywilnego oraz szukam inspiracji w necie. Marzy mi się praca w eventach, ale nie wiem czy to przyszłościowy zawód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vicky33

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wybrałam studia prawnicze na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu: https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/ Smile Uczelnia bardzo mi się podoba, kadra jest życzliwa i z ogromnym doświadczeniem dzięki czemu dużo wiedzy wynoszę już z samych zajęć. Uważam, że to był doskonały wybór.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a od pazdziernika studiuję w Warszawie, na Mazowieckiej Uczelni Medycznej na kierunku pielęgniarstwa Smile Na razie są to studia licencjackie ale już wiem, ze potem będę kontynuować naukę na magisterce. Zajęcia prowadzone w ciekawy i interesujący sposób, szkoła jest nowoczesna i indywidulnie podchodzi do każdego ze studentów.
Powrót do góry
isla

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo to bardzo dobry kierunek, ale też wymagający.
Powrót do góry
kaska5791

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię się uczyć Smile Dlatego mam już opracowane sposoby na naukę - chcę, żeby była przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja studiuję logistyke https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-licencjackie/logistyka-inz/opis Te studia przydadzą mi się w pracy w rodzinnej firmie
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce jest tyle różnych kierunków studiów, że każdy będzie w stanie dobrać odpowiedni pod kątem swoich pasji i zainteresowań. Myślę, że dobrym wyjściem może być skorzystanie z kierunków medycznych, w szczególności https://www.wsr.edu.pl/ To bardzo ciekawa sprawa, zobaczcie jakie daje to perspektywy.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, ze studia to srednio sie maja potem do zatrudnienia. No zalezy jaka branza, ale liczas sie na poczatku takei rzeczy jak dobre cv (ja robilam w kreatorze szybkiecv)
Powrót do góry
renulka

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wiele zależy od Twoich zainteresowań, ale skoro marzy Ci się praca przy eventach to może warto pójść w jakiś marketing?
Markus32

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast studiów (bądź w połączeniu) warto postawić na szkołę policealną. Warto abyś sprawdziła ofertę edukacyjną również szkół Cosinus ponieważ przede wszystkim mają szeroki wybór kierunków, a do tego są one w pełni darmowe także nie musisz obawiać się o jakiekolwiek ukryte koszty. A zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym, więc na co dzień nie kolidują z pracą.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto z Was kończył studia podyplomówkę? Moja córka, która jest nauczycielką teraz robi na http://pcud.edu.pl/ z zakresu integracji sensorycznej. Podoba mi się, że dba o swoją edukację i inwestuje w dodatkowe studia. Bardzo jest zadowolona i na pewno przyda jej się to w pracy.
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie do każdego zawodu potrzebne są studia. W niektórych dużo bardziej liczy się inteligencja oraz doświadczenie. Jeżeli chcecie pracować w policji to musicie przejść Testy do policji z odpowiedziami Warto się do nich wcześniej przygotować, aby na pewno dobrze wypaść.
Powrót do góry
rakan

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wam, chcę iść od przyszłego roku na studia i zastanawiam się nad tym jakie wybrać. Chcę na pewno iść na uczelnie https://www.zpsb.pl/ bo mają bardzo ciekawą ofertę i niskie opłaty, ale nie jestem w stanie się zdecydować odnośnie kierunku. Co możecie mi konkretnie doradzić?
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo rafaela ja też jestem studentką Mazowieckiej Uczelni Medycznej http://mum.edu.pl/. Też zastanawiałam się nad pielęgniarstwem ale ostatecznie wybrałam fizjoterapię. Super warunki do nauki, ciekawi wykładowcy z doświadczeniem, rozsądne czesne. No i fajnie, że wciąż pojawiają się nowe kierunki Smile
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam grafika studia na jednej z krakowskich uczelni: https://wsekrakow.page.tl/ i jestem bardzo zadowolona. Studenckie życie w Krakowie jest chyba najlepsze pod względem wszystkich innych miast, a też nie ma co narzekać na złapanie fajnej, dorywczej pracy. Przeglądnij sobie kierunki i specjalności, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: