FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co po liceum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 4:26 pm    Temat postu: Co po liceum Odpowiedz z cytatem

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-stopnia,2,2,259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DominikaD28

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto pomyśleć nad szkołą policealną? Wiele kierunków możesz znaleźć m.in w Cosinusie w którym również uczyłam się Rachunkowości w Warszawie. Mają bardzo dobrze przygotowane zajęcia, świetnych nauczycieli (często wykładowców) oraz konkretny plan zajęć który jest realizowany aż do egzaminu
Powrót do góry
DzonyX1X

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakieś studia...
Powrót do góry
lukilak73

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym zawodzie to chyba najlepiej studiować zaocznie i już zbierać doświadczenie w pracy. A za jakiś czas otworzyć swój własny biznes albo zająć jakieś kierownicze stanowisko.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po liceum to najlepiej by było iść na jakieś studia, bo bez tego ciężko Ci będzie znaleźć jakąś fajniejszą pracę. Ogólniak jest zbyt ogólny Smile Mój wybór padł na studia prawnicze, a uczelnia jaką wybrałam to Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i samych studiów oraz oczywiście przyjaciół których tam poznałam. Gdyby ktoś szukał info o takim kierunku to polecam zerknąć tutaj https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/ - wszystko świetnie opisane.
Powrót do góry
KarolinaMichalowska

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po liceum wybrałam się na studia licencjackie, teraz jestem pierwszym roku magisterki dziennie, ale planuje się od października zapisać na jakąś podyplomówkę zaocznie, bo już będę miała mniej zajęć na trzecim i czwartym semestrze? Jakie studia podyplomowe w Krakowie polecacie?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: