FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jago999

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno z współmałżonkiem zastanawialiśmy się nad sprawą żeby poszukać pracownika, który naszkicuje nasz ogród. Miesiącami poszukiwaliśmy takiej osoby i natknęliśmy się na wyśmienitą firmę. Zleciliśmy zadanie a skutki okazały się zaskakujące. Zatem jeżeli poszukujesz kogoś kto miałby poradzić ci w rozplanowaniu, wykonaniu lub renowacji Twojego ogrodu, to nie ma trafniejszej instytucji jak Ogrodycedrus.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
depends8

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co firma do ładnego ogrodu? Jeśli marzy Ci się zadbany ogród to przygotuj się na to, że o ogród i o rośliny trzeba dbać.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zamawialiście już kiedyś może cebulki tulipanów w sklepie internetowym cebulki-kwiatowe.pl (link) i możecie pomóc w dokonaniu wyboru. Chciałam zamówić parę cebulek, ale jest tyle odmian tulipanów, że sama nie wiem, które wybrać. A każdy z nich wydaje mi się jeszcze bardziej wyjątkowy. Może pochwalicie się jakie wy macie u siebie tulipany?
Powrót do góry
Moniczka22

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie kiedy ścinać lawendę? Bo standardowy czas kompletnie się u mnie nie sprawdza, gdyż miałabym tą roślinkę zakwitniętą tylko przez tydzień w ogrodzie...
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny ogród to taki, który jest też dobrze oświetlony. Ja w swoim ogrodzie zamontowałam naświetlacz LED z czujnikiem ruchu - dzięki temu przestrzeń jest dobrze oświetlona, a ja czuję się bezpiecznie;)
Powrót do góry
Franciszka

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o takich zadaszeniach - https://gardenspace.pl/taras-zadaszony ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czers

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto w nocy patrzy na ogród? Zwykle na ogród patrzysz w dzień, więc moim zdaniem oświetlenie nie ma aż tak dużego znaczenia.
jedlińska

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby mieć piękny ogród trzeba też o niego dbać i to w każdej porze roku. Dlatego dobrze jest wiedzieć, jak przygotować ogród na zimę: http://decotrendy.pl/jak-przygotowac-ogrod-do-zimy/, bo odpowiednie zabezpieczenie roślin czy mebli ogrodowych i potrzeba wykonanie niektórych prac to jednak podstawa.
Powrót do góry
audik

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć, by w ogrodzie lub jego okolicach zamontować czujnik ruchu. Zdecydowanie ułatwi to, szczególnie naszym gościom, poruszanie się po zmroku. Ma to też ten walor, że może spłoszyć ewentualnych "nieproszonych gości". Dobrze się sprawdza model or-cr-220.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda wasz ogród?
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc urządzić ogród nie powinno zapomnieć się o zakupie wysokiej jakości mebli ogrodowych, które moglibyśmy w nim umieścić. Szukając ich proponowałbym zajrzeć do https://dominova.com.pl/stoly-i-stoliki-ogrodowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jenks

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie w ogrodzie postawiłem na kostkę brukową i była to dobra decyzja. Zamawiałem ze strony https://www.gardenpartner.pl/produkty/libet-kostka-brukowa/ i każdemu zdecydowanie mogę tego dostawcę polecić.
Powrót do góry
romb

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest przed budową ogrodu zaplanować inne rzeczy. Ja nie pomyślałem o nawadnianiu tobiero w tym roku założe systemy nawadniające a mogłem od razu;)
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież racjonalnym rozwiązaniem jest wcześniejsze rozplanowanie, jakiego sprzętu konkretnie będziecie potrzebować. Jeśli szukacie takiej klasy jak HECHT Polska, to powinniście zajrzeć do sklepu online www.EWIMAX.pl Tam dostaniecie wiele gotowych rozwiązań, które od razu będziecie mogli wykorzystać w Waszym ogrodzie. Pomyślcie nad tym.
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak duże macie ogrody? Mój ma prawie 0,5h i niestety przez tą duza powierzchnię ponoszę bardzo duże koszty nawadniania roślin. Woda jest droga, a trochę jej potrzeba, zeby to wszystko podlać. Za namową znajomego postanowiłem kupić pojemnik na deszczówkę
. Mam nadzieje, że moje koszty zejdą do zera.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: