FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prywatny detektyw
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zasel

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie korzystanie z prywatnego detektywa to lekka przesada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olada

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Powrót do góry
Mateuszek_Kawa

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie korzystałem z pomocy prywatnego detektywa, ale wydaje mi się, że czasami taka współpraca może okazać się naprawdę owocna. Kto wie, może kiedyś sam założę taką agencję detektywistyczną Smile
Grolsch

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wszyscy jak mają problem to poszukują detektywa, który będzie w stanie dyskretnie i bez zbędnego rozgłosu załatwić pomyślnie nieprzyjemną dla nas sprawę. Wiem jakie to istotne, bo sam miałem niedawno okazję korzystać z pomocy agencji Arcanus, którą znalazłem w internecie na stronie https://agencja-arcanus.pl/ i powiem wam, że naprawdę pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Roarrra

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nigdy nie myślałam o skorzystaniu z uslug takich firm, jednak zdarzyło mi się szukać do koleżanki ich pomocy. Na stronce https://detektyw-select-team.pl znalazłam detektywa z Warszawy, który działa też na terenie całej Polski. Ale też ta praca pewnie nie raz też i tego wymaga
Powrót do góry
itwer

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam dobrego prywatnego detektywa, możecie mi kogoś doradzić?
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:30 am    Temat postu: Re: Detektyw... Odpowiedz z cytatem

toyat napisał:
Nie uważam, aby zatrudnianie detektywa było zawsze najlepszym rozwiązaniem. Wychodzę bowiem z założenia, że samemu można sobie poradzić z zagrożeniem. Interesuję się amatorską tematyką podsłuchów i mogę Wam polecić ten artykuł - .... Można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat wykrywania podsłuchu. Powinien w tym celu wystarczyć miernik częstotliwości, bowiem większość sprzętu podsłuchowego na rynku komunikuje się ze swoim administratorem za pomocą fal radiowych. Tyle ode mnie, ciekawskich odsyłam do wspomnianego artykułu.

Takie mierniki są na prawdę bardzo dobre i przydatne w wielu sprawach. Mi ostatnio na stronie https://www.sklepelektryka24.pl/mierniki-pola-elektromagnetycznego.html udało się znaleźć miernik pola elektromagnetycznego, którego cena jest na ciekawym poziomie. Za jego pomocą można również wykrywać urządzenia podsłuchowe oraz szereg innych procesów.
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tak delikatnej sprawie jakimi są usługi detektywistyczne wolałabym korzystać z profesjonalnej i doświadczonej firmy. Ostatnio sporo słyszę o nich http://exclusivesecurity.pl znajoma korzystała z ich usług i bardzo sobie chwaliła skuteczność jak i samą dyskrecje tej firmy.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mamy nieuczciwych klientow to tez wlasnie jest to niekiedy konieczne, zeby korzystac z takich uslug. Wiem, jak to jest tez z odzyskiwaniem dlugow od klienta. Samemu moze byc trudno sobie z tym poradzic. Ta firma Solventoir na szczescie w tym pomaga i profesjonalnie podchodzi do swoich zadan.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tez musielismy skorzystac z pomocy prywatnego detektywa i nieoceniona okazała sie Pani skrzypek z wrocławia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: