FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kredyt internetowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 10:48 am    Temat postu: kredyt internetowy Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach jest Pożyczka na 8000 złotych, kredyt dla firm bez zaświadczeń to jedna z oferta firmy Aasa która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwadron

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej przy zaciąganiu kredytu mają osoby, które mają już jakieś zadłużenia. Ale okazuje się, że jeśli posiadają one świadczenia 500+, to można włączyć je do dochodu rodziny: https://pl.getbucks.com/blog/czy-mozna-wziac-pozyczke-na-fundusze-z-500/ . To znacząco pomaga w poprawie zdolności kredytowej. Poczytajcie o tym koniecznie.
Powrót do góry
Lemi

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was szuka większej kwoty kredytu, to polecam prywatną pożyczkę hipoteczną: https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna . Kwota jaką można dostać wynosi nawet 1 mln , więc całkiem dużą. Firma nie bada zdolności kredytowej, nie weryfikuje BIK, BIG, KRD.
Powrót do góry
pomez

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze biorę kredyty gdy jest taka konieczność inaczej nie ma co Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jednak wolę stacjonarne kantory bo są sprawdzone i niezawodne.
Powrót do góry
redhot

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kredyt szczególnie jest trudno gdy się mieszka w Polsce a pracuje zagranicą o tym w tym artykule.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teddy12

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy w życiu nie wzięłabym chwilówki. Jeśli chciałabym pożyczać pieniążki to tylko przez bank.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki i chwilówki z możliwością złożenia wniosku przez internet są ostatnio bardzo popularne. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla zwykłych pożyczek czy kredytów. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiej gotówki na dowolny cel to z pewnością będzie to świetne rozwiązanie. Pożyczka przez internet, bez zaświadczeń, na konkretny cel to ogromna wygoda. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem to polecam zajrzeć tutaj https://www.latwykredyt.pl/blog/pozyczka-przez-internet-bez-zaswiadczen-na-konkretny-cel. Można znaleźć sporo informacji w tym artykule.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ufam firmom pozyczkowym w których nie trzeba spełniać żadnych warunków, by uzyskać kredyt i jeszcze mamią klienta obietnicami kredytów z zerowym oprocentowaniem. Jak żyję nie słyszałam, by ktoś coś dawał za darmo. Później dla takich zapętlonych klientów trzeba tworzyć kredyt konsolidacyjny by ratować im skórę.
Powrót do góry
zosiajablon

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając kredyt na pewno warto się kierować sprawdzonymi źródłami. Mi w wyborze bardzo pomogły wpisy z http://porownanie-kredytow-gotowkowych.pl/ , które są naprawdę fachowe!
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wszystkie te strony jak porównywarki i rankingi mogą się przydać przy podjęciu decyzji, jednak najważniejsze według mnie jest posiadać odpowiednią wiedzę na temat finansów. Ze swojej strony polecam zajrzeć na przykład na artykuł https://unlimitedcs.pl/2018/08/23/czym-jest-harmonogram-splaty-kredytu/ , w którym poruszana jest bardzo ciekawa kwestia dotycząca harmonogramu spłaty kredytu Wink Myślę, że nawet przy takim temacie jak kredyt internetowy jest to bardzo ważny wątek Wink
Powrót do góry
Patkaaa888

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za, ma wiele zalet. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zdarz się coś nagłego i nie ma czasu na odłożenie pieniędzy, czy oszczędzanie. Zepsuta lodówka, pralka, wypadek, wtedy pieniądze potrzebne są na już. Sama kiedyś korzystałam i nie było problemu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aann

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zaoszczędzić na pożyczce, kredycie gotówkowym, kredycie celowym czy trudnym kredycie np. takim jak konsolidacja chwilówek zawsze warto starać się o środki z pomocą pośrednika kredytowego nie związanego z żadnym bankiem, który wynegocjuje dla ciebie lepsze warunki kredytowania (czego nie możesz robić w pojedynkę).
anna_em

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o własną działalność i jej rozwijanie, to w tym przypadku lepszym rozwiązaniem będzie pożyczka społecznościowa. Jest to o tyle fajna sprawa, że korzystają na tym obydwie strony i ta, która chce zainwestować gotówkę, ale też ta, która potrzebuje pożyczki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to zaglądnijcie tutaj: https://pozyczkispolecznosciowe.page.tl/. Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: