FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
egzamin zawodowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka708

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 1:06 pm    Temat postu: egzamin zawodowy Odpowiedz z cytatem

Witajcie, wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne dla mnie wydarzenie a mainowcie egzamin zawodowy oraz matura. Jeśli chodzi o wagę tych dwóch egzaminów ważniejszy jest dla mnie zdecydowanie ten 1 bo to z nim wiążę swoją przyszlość i jest mi potrzebny aby dostać pracę w jednej z restauracji w moim mieście, w której bardzo chciałabym pracować. Czasu jest jeszcze sporo ale chcę mieć pewność , że jestem wystraczająco dobrze przygotowana do tego wydarzenia. W związku z czym dziś przejrzałam kilka stron internetowych w celu znalezienia jakiegoś kursu i tak natrafiłam na http://sklep.wsip.pl/egzaminy-zawodowe/ książkę. Myślę, że pomoże mi nieco w tej walce. A co Wy sądzicie o tym ? Czy ktoś z Was kupował takie książki do nauki do ezaminu zawodoweo? Smile
Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zdaję zawodowych przedmiotów poniewż kończę liceum. A że mam profil biologiczno-chemiczny to na te przedmioty decyduję się zdając maturę. Korzystam z pomocy http://www.taniaksiazka.pl/teraz-matura-biologia-zadania-i-arkusze-maturalne-p-795538.html Są to zadania i arkusze maturalne pozwalające na powtórzenie i utrwalenie wiedzy z biologii.
Powrót do góry
edizep

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rzeczywiście chcesz dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego, to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również sprawdził propozycje kierunków w szkole policealnej Cosinus, która przede wszystkim wyróżnia się profesjonalizmem w zakresie prowadzonych zajęć oraz przygotowaniem do końcowego egzaminu kwalifikacyjnego z OKE. Ja byłam u nich na kierunku opiekun medyczny w Warszawie i bez większych kłopotów go zdałam, a teraz pracuje już w zawodzie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: