FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak dbać o stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koniak

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 4:42 pm    Temat postu: Jak dbać o stopy Odpowiedz z cytatem

Skóra stóp ma skłonności do pękania, bardzo często powstają na niej zgrubienia i odciski. Właściwe traktowanie i odpowiednia pielęgnacja stóp może skutecznie zapobiec takim problemom. Stopom także należy się odrobina luksusu, daj im odpocząć przygotowując kąpiel z dodatkiem koncentratu tu stop. W naszym sklepie https://www.callusan.sklep.pl/ znajdziemy najprzeróżniejsze kremy, balsamy, maści, wszystkie najwyżej jakości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jedlińska

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba je odpowiednio pielęgnować.
Powrót do góry
kingor

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocne są wizyty u podologa Smile
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy tak, przede wszystkim trzeba nosić dobre obuwie, często źle dopasowane prowadzi właśnie do takich problemów. a jesli już się pojawią to tak jak napisała @kingor trzeba udać się do podologa.z mojej strony polecam panią Anię z Kliniki Zdrowych Nóg (Warszawa). to doświadczony podolog, który doradzi i zwalczy wszelkie dolegliwości ze strony stóp
Powrót do góry
Melaska

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu wiadomo że odpowiednia pielęgancja i higiena to podstawa. Czasami jednak coś powstaje nam na stopach, nawet nie wiadomo skąd się to wzieło. Jeśli macie jakiekolwiek problemy ze stopami takie jak choćby brodawki, modzele, nadmierną potliwość to warto wybrać się do http://inmedico.pl na poradę podologiczną.
Powrót do góry
holamiga

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o nią, szczególnie latem, które już niedługo się u nas pojawi Smile Zastanów się nad kosmetykami naturalnymi z firmy Hildegard Braukmann. Mają tam świetny nagietkowy krem do stóp, który sprawi, że skóra w tamtym obszarze będzie miękka i przyjemna w dotyku Smile przy dłuższym stosowaniu, zapobiega rogowaceniu naskórka.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam tego https://all-med.pl/gabinety/podolog/ podologa z Łodzi, bardzo mi pomógł na moje dolegliwości
Calypso3

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o takich specjalnych skarpetach an stopy, które pomagają je wygładzić i nawilżyć? Smile
jari666

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

harmony napisał:
znaczy tak, przede wszystkim trzeba nosić dobre obuwie, często źle dopasowane prowadzi właśnie do takich problemów. a jesli już się pojawią to tak jak napisała @kingor trzeba udać się do podologa.z mojej strony polecam panią Anię z Kliniki Zdrowych Nóg (Warszawa). to doświadczony podolog, który doradzi i zwalczy wszelkie dolegliwości ze strony stóp

Jestem dokładnie tego samego zdania. Dobre obuwie to podstawa zdrowych stóp.
na pewno obuwie sportowe (https://www.eobuwie.com.pl/meskie/sportowe.html) zadba o zdrowe stopy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jari666

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

harmony napisał:

Jestem dokładnie tego samego zdania. Dobre obuwie to podstawa zdrowych stóp.
na pewno obuwie sportowe (https://www.eobuwie.com.pl/meskie/sportowe.html) zadba o zdrowe stopy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: