FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wyposażenie gastronomii
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miscer

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak Wy ale moim zdaniem wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny to niezbędny element przy prowadzaniu jakiegokolwiek biznesu tego typu. Oszczędzanie na pewno nie popłaci, a już z pewnością nie na dłuższą metę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwadron

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś myślał o mobilnej gastronomii? Mam na myśli kupno takiego wózka, roweru do rikszy - https://www.foodbike.pl/ na indywidualne zamówienie? Można wtedy sprzedawać lody, kanapki czy kawę. Sporo takich punktów widzę na mieście także koszt otwarcia takiego biznesu nie jest wysoki, a potencjał jest, bo ludzie chętnie korzystają z takich mobilnych punktów gastro. Jakie jest Wasze zdanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marija

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto popytać o to znajomych. Myślę, że będą w stanie pomóc.
Henry

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się kiedyś nad otworzeniem własnej pizzerii? Takie lokale są jednymi z najpopularniejszych, więc wydaje mi się, że okazać by się mogły całkiem dobrym wyborem. Warto w przypadku takiego lokalu zastanowić się dobrze, jaki wybrać piec do pizzy, ponieważ w ofertach poszczególnych firm tego rodzaju sprzętu jest naprawdę sporo. Sam chciałbym taką pizzerię posiadać i być może kiedyś mi coś w tym temacie wyjdzie.

Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: