FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wymiana waluty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrystianSzyn

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam wymianę w kantorze internetowym. Jak dla mnie to jest bardzo proste i o wiele wygodniejsze niż wymiana w stacjonarnych kantorach. Poza tym wymiana przez internet jest bardziej opłacalna. Jak ktoś nie wie jak korzystać z takiego kantoru to można przeczytać sobie np. tutaj https://www.kantor.pl/jak-to-dziala i dzięki temu sami zobaczycie, że to nie jest nic skomplikowanego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madi

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A który kantor online waszym zdaniem jest najlepszy? Możecie polecić jakiś konkretny? I czym się kierujecie przy wyborze kantoru, tylko cenami czy coś jeszcze bierzecie pod uwagę. A jeśli tak to co i dlaczego?
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno tak konkretnie wskazać który jest najlepszy. W każdym bądź razie ja też w ten sposób wymieniam walutę i znam po prostu kilka sprawdzonych kantorów, do których mam zaufanie. Wybierając kierowałem się nie tyko atrakcyjnością kursów ale też funkcjonalnością i bezpieczeństwem. Mogę polecić Ci platformę Gieldawalut, która poza zaletami o których już wspomniałem wyróżnia się prostą , intuicyjną obsługą, fajnie też działa wersja mobilna "giełdy" a mając dzięki nie kantor w telefonie, masz do wymiany waluty dostęp w każdej chwili.
Powrót do góry
Florence

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, sporo zależy od tego co jest dla Ciebie ważne podczas wymiany. Wiadomo są sprawy, których zbagatelizować nie można - jak np. bezpieczeństwo. A reszta to już zależy od twojego podejścia do sprawy. W każdym razie dobry kantor online, powinien mieć kursy jak najbardziej zbliżone do rynkowych, wymiana powinna być szybka, no i fajnie jest też, jak jest opcja wymiany społecznościowej z negocjacją kursu.
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry kantor online to taki, który jest kompletny: niedrogi, bezpieczny, solidny i sprawnie działa. Ja na taki właśnie trafiłem i wymieniam walutę swobodnie w każdej chwili, nie tracąc ani czasu ani pieniędzy:)
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantorów nie brakuje, choć chyba bym nie korzystała z tych online
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu? Wiem, że niektórzy obawiają się tej formy przewalutowań, ale moim zdaniem nie ma czego. Po pierwsze sam korzystam z usług e-kantoru, a po drugie wystarczy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa jakich przestrzega kantor online, a są one identyczne jak w bankowości elektronicznej. Nawet przelewy z kantoru trzeba jednorazowym kodem SMS zatwierdzać, a każdy klient otrzymuje ponadto indywidualny tytuł przelewu, co zabezpiecza przed pomyłkami i usprawnia księgowanie środków.
Powrót do góry
dalajlama

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze nie ma sie czego bac, to dziala juz tak dobrze jak bankowosci elektroniczne Smile Sama od dawna wymieniam przez https://www.pluskantor.pl/ i nigdy mnie nie zawiedli, a kursy maja naprawde w porzadku i dodatkowo czesto trafiaja sie promocje.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W którym najbardziej się opłaca?
Powrót do góry
Florence

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom nie jest tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Bo ważne jest nie tylko jaki jest kurs, ale też jaki dany kantor online ma prowizję, jakie dodatkowe bonusy (są to różnego typu programy, które pozwalają oszczędzać na prowizji, czy promocje dla nowych klientów). Trzeba więc sobie popatrzeć co kantory oferują i co w danym momencie będzie dla nas najkorzystniejsze. No i jeszcze trzeba pamiętać, by wybierać kantory znane, takie które sa na rynku już długo i mają dobre opnie.
Powrót do góry
Emilian

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto przeanalizować własne potrzeby. Dajmy na to niektórym z nas najbardziej odpowiadają przewalutowania społecznościowe, bo wtedy można zaoszczędzić najwięcej pieniędzy, innym zaś najbardziej zależy na szybkości realizacji wymiany waluty- natychmiastowym jej zakupieniu. Najlepiej jednak jeżeli kantor online oferuje obydwa modele przewalutowania- i ten błyskawiczny i po kursie samodzielnie ustalonym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: