FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biuro rachunkowe czy księgowość online?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czyzoo

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 4:12 pm    Temat postu: biuro rachunkowe czy księgowość online? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Jeżeli interesuje Cię obsługa biura i dedykowana księgowa ale chcesz to w cenie księgowości online z całą wygodna obsługą online to sprawdź tę ofertę https://kpir50.pl/
pejka

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z usług online nigdy nie korzystałam, nie bardzo mam zaufanie. W naszej firmie księgowością zajmuje się biuro rachunkowe MDA CONSULTING z Katowic które serdecznie polecam. Mają konkurencyjne ceny i świetnie znają się na rzeczy. Nigdy nie było zastrzeżeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilian

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług biura rachunkowego, głównie dlatego, że zawsze mogę liczyć na bezpłatne konsultacje u księgowej w różnych sprawach dotyczących mojego biznesu. A nie ma to jak pojechać i normalnie porozmawiać.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem i jedno i drugie rozwiązanie może być w porządku, jeśli tylko wybierze się odpowiednie firmy do współpracy. Jeśli szukalibyście kogoś do prowadzenia księgowości w Radomiu, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić www.biurorachunkoweradom.com.pl. Biuro to obsłużyło już ponad 200 firm i ma 100% zadowolonych klientów, więc sądzę, że można im śmiało zaufać Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: